X


QuickSwap Coin Nasıl Alınır?

QuickSwap Coin Nasıl Alınır?
18:12
5 Ağustos 2021

QuickSwap Coin (QUICK), protokolün yönetim token’ıdır ve dQuick biçimindeki stake edilen token’lar ve ağdaki alım satım ürünlerinin bir kısmının kazanılmasını sağlar.

QuickSwap (QUICK) Nedir?

QuickSwap (QUICK), yeni nesit bir katman-2 merkezsiz borsa (DEX) ve otomatikleştirilmiş piyasa yapıcıdır. QuickSwap aynı zamanda bir numaralı otomatikleştirilmiş piyasa yapıcısı Uniswap’ın bir klonudur. Kullanıcı arayüzü pratikte aynıdır. Ancak fark, Uniswap’ın Ethereum ağı üzerinde çalışması ve QuickSwap’ın Matic/Polygon Layer-2 platformu üzerinde opere edilmesidir. Ethereum ağındaki yüksek tıkanıklık nedeniyle QuickSwap, düşük ücretlerle Uniswap’tan daha hızlı işlemler sunar.

QuickSwap, Şubat 2021’de piyasaya sürülmesinin ardından bu yana rekor miktarda likidite çekti. Polygon tarafından kolaylaştırılan yüksek hızlı ve düşük maliyetli işlemler sayesinde platform, mevcut en popüler AMM’lerden biri haline geldi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bununla birlikte CoinGecko, Nisan 2021’in en trend 30 projesi arasında QuickSwap’a yer verdi. Sürekli yeni kripto paraların sektöre girmesi ve likidite havuzları yelpazesi ile düşük ücretli, süper hızlı AMM ile QuickSwap, DeFi ve katman-2 ölçeklendirme çözümlerinden en büyükleriyle rekabet ediyor.

Kullanıcılar, QuickSwap’ta “Dragon’s Lair” havuzuna QUICK yatırarak Dragon’s Quick (dQUICK) token ödüllerini kazanabilirler.

QUICK Coin Nereden Alınır?

QUICK Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. QuickSwap Coin; Binance platformunda QUICK/BTC, QUICK/BNB ve QUICK/BUSD paritelerinde işlem görüyor. QUICK Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 325 dolardan alım satım işlemi görüyor.

QUICK Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de QUICK Coin satın alabilirsiniz. QUICK/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. QUICK/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından QUICK Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar