X


Global Esports Federasyonu’ndan Blockchain Ortaklığı!

Güvenilirliği ve esporun prestijini destekleyen platform olan GEF, esporun geleceği için blok zinciri teknolojisini kullanmak amacıyla Flare Networks ile birlikte çalışacak.
13:24
6 Ağustos 2021

Global Esports Federasyonu (GEF), Flare Networks ile stratejik bir ortaklık imzaladığını duyurdu.

Espor İle Blok Zinciri Birleştirilecek

Güvenilirliği ve esporun prestijini destekleyen platform olan GEF, esporun geleceği için blok zinciri teknolojisini kullanmak amacıyla Flare Networks ile birlikte çalışacak.

GEF’e göre, XRP ekosistemine tam akıllı sözleşme yardımcı programı getiren merkezi olmayan bir ağ olan Flare Networks ile yapılan ortaklık, dünya çapındaki dinamik espor topluluğu ile blok zincir teknolojilerini birleştirmeye yardımcı olacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Dünyanın e-spor topluluğuna hizmet eden yenilikçi girişimler geliştirme misyonuyla hareket eden GEF, blockchain ile etkileşim kurmayı hedefliyor.

Bu gelişmeleri takiben, GEF Yönetim Kurulu Üyesi ve Finans, Hukuk ve Yönetim Komisyonu Başkanı Adrian F. Lismore yapmış olduğu açıklamada:

Flare Networks ile bu Küresel Ortaklığı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Temel değerlerimizden biri olan yenilik tutkusu ile, topluluğumuza sınırsız fırsatlar, heyecan ve umut sunmaktan gurur duyuyoruz. Flare Networks ile olan bu küresel ortaklık, GEF’e, Üyelerimize ve Ortaklarımıza yardımcı olacak, topluluğumuzun blockchain ile etkileşime girmesinin yolunu aydınlatacak.

Daha İyi Bir Espor Ortamı Oluşturtulacak

Adrian F. Lismore, Flare Networks’ün kurucu ortağı ve CEO’su Hugo Philion’u ve ekibini, yapılan anlaşma sonucu onlara katıldıkları için tebrik etti.

Hugo Philion, Küresel Esports Federasyonu’nun dünyayı espor aracılığıyla birbirine bağlama misyonuna inandıklarını vurgulayarak Flare’de kesintisiz, merkezi olmayan ve enerji konusunda daha verimli bir ağ oluşturmaya kararlı olduklarını açıkladı. Bununla, “bireyler ve topluluklar, kolektif gelecekleri ve deneyimleri üzerinde tam kontrole sahip olabilir ve daha önce mümkün olmayan şekillerde birbirleriyle etkileşime girebilir.” Diye ekledi.

Dahası, Philion oyun ve e-sporun blok zincirinin heyecan verici uygulamalara sahip olduğu bir alan olduğunu düşünüyor. Sonuç olarak, zenginleştirilmiş, demokratikleştirilmiş ve daha iyi bağlantılı bir espor topluluğu oluşturmayı umuyorlar.

Gerçekten de GEF, e-spor ve eğlencede tamamen farklı bir rekabetçi geleceğe yol açan yeni teknolojileri kullanmaya hazır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar