X


Popüler Kripto Para Borsası Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Uçuşa Geçti

Binance yeni bir altcoin'i listeliyor. Fiyat uçuşa geçti.
11:15
15 Kasım 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Uçuşa Geçti
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, sabahın erken saatlerinde yaptığı duyuruyla yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu. Binance’in duyurusunun ardından altcoin’in fiyatı uçuşa geçti. İşte detaylar;

Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor

Popüler kripto para borsası Binance, günün erken saatlerinde yeni bir duyuru yayınladı. Binance’in duyurusuna göre kripto para borsası bugün gün içerisinde platformunda yeni bir altcoin listeleyecek. Binance’in açıklamasına göre BENQI (QI) bugün Binance’de listelenmeye başlayacak.

Binance, yaptığı açıklama ile bugün saat 11.00’da BENQI için alım satımları başlatacağını bildirdi. Listelemenin hemen ardından kullanıcılar QI/BTC, QI/BNB, QI/BUSD ve QI/USDT işlem çiftlerinde alım satım yapabilecek.

Binance tarafından yapılan duyurunun tamamı şu şekilde;

“Binance, BENQI’yi (QI) listeleyecek ve 2021-11-15 08:00’de (UTC) (Türkiye saatiyle 11.00’da) QI/BTC, QI/BNB, QI/BUSD ve QI/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak QI yatırmaya başlayabilir. QI için para çekme işlemleri 2021-11-16 08:00’de (UTC) açılacaktır

Not: Binance yalnızca QI AVAX C-Chain token yatırma ve çekme işlemlerini destekleyecektir. Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar gerçek durumu para çekme sayfasında görebilir”

Fiyat Uçuşa Geçti

Binance‘in listeleme duyurusu her zaman olduğu gibi BENQI‘yi de etkiledi ve fiyat duyurunun hemen ardından uçuşa geçti. Öyle ki BENQI duyurunun öncesinde 0.17 dolar seviyelerinde işlem görürken, Binance’in duyurusuyla birlikte %50 artış yaşadı ve 0.27 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Kripto para birimi içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %41’lik bir artışla 0.25 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

BENQI Nedir?

BENQI, Avalanche üzerine kurulmuş bir borç verme ve borç alma protokolüdür. QI, kullanıcıların ağ yönetimine katılmalarını, likidite sağlama ve stake etme karşılığında ödüller kazanmalarını sağlayan protokolün yönetişim token’ıdır.

QI token’ı, Avalanche üzerinde yerel bir varlıktır ve Hazine de dahil olmak üzere BENQI protokolünün tüm ekosistemini ve protokolün gelecekteki yinelemelerini denetler.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar