X

Popüler Kripto Para Borsası Binance, 8 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

Binance yaptığı duyuruyla birlikte 8 yeni altcoin çiftini listeleyeceğini belirtti.
12:45
12 Kasım 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance, 8 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yaptığı yeni bir duyuru ile birlikte platformunda 8 yeni altcoin çifti için destek ekleyeceğini açıkladı. İşte Binance’in duyurusu ile ilgili detaylar;

Binance 8 Yeni İşlem Çifti İçin Destek Ekliyor

Popüler kripto para borsası Binance, bugün saat 12.10’da yaptığı duyuruyla birlikte platformunda 8 yeni altcoin çiftini listeleyeceğini açıkladı. Borsadan gelen açıklamaya göre listeleme işlemi bugün gerçekleşecek. Binance’in yeni listeleyeceği altcoin çiftleri şu şekilde; ANKR/BUSD, DOT/ETH, KP3R/USDT, MANA/BRL, MATIC/ETH, SAND/ETH, SAND/TRY ve STORJ/BUSD.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Binance tarafından yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde;

“Değerli Binance Kullanıcıları,
Binance, 12/11/2021 günü saat 13.00’te (TSİ) ANKR/BUSD, DOT/ETH, KP3R/USDT, MANA/BRL, MATIC/ETH, SAND/ETH, SAND/TRY ve STORJ/BUSD işlem çiftlerini alım-satıma açacaktır.
Lütfen dikkate alınız: BRL ve TRY, itibari para birimleridir ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmemektedirler.
Risk uyarısı: Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. Binance, alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Desteğiniz için teşekkürler!”
Kullanıcılar bugün saat 13.00 itibarıyla platformda bu altcoin çiftleri ile işlem yapmaya başlayabilecekler.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar