X


Mina Coin’den (MINA) Yeni Rekor Geldi! MINA Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

12:10
12 Kasım 2021
Mina Coin'den (MINA) Yeni Rekor Geldi! MINA Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

DApp’leri daha verimli çalıştırmak amacıyla hesaplama gereksinimlerini azaltmak için oluşturulmuş minimal bir “özlü blok zinciri” Mina Protocol‘ün yerel para birimi MINA geçtiğimiz günlerde yeni bir artış başlattı ve bugün erken saatlerde yeni bir rekora imza attı.

Mina (MINA) ATH’a Ulaştı

Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz popüler kripto para birimi MINA fiyatı ivme kazandı ve son 24 saat içinde %22 artışla 6.68 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

MINA fiyatı, 10 Kasım Çarşamba günü en düşük seviye olan 3.92 dolardan yaklaşık %72’lik bir yükselişin ardından 6.68 dolar civarında yeni bir rekor seviyeye ulaştı. MINA‘da gerçekleşen bu ralli ile birlikte, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %22 artışla 14 Eylül’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.34 dolar seviyesini geride bıraktı ve piyasa değeri 1.723.769,515 dolara ulaştı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mevcut MINA rallisi, varlığın piyasa değerine göre en iyi 100 kripto para birimi arasında güvenli bir konuma sahip olduğunu gördü.

Popüler kripto para birimi Mina, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %13’lük bir artışla 6.14 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

MINA Fiyat Teknik Analizi

Mina (MINA) şu anda yükselişine devam ediyor. Öte yandan boğalar, fiyatı 7,0 dolarlık psikolojik seviyenin üzerine çekmeye odaklanmış durumda. Ancak bunun gerçekleşmesi için MINA boğalarının 5.87 dolar seviyesinde destek keşfetmesi gerekiyor. Bu durum gerçekleşirse, fiyat keşfi devam ettikçe Mina’yı 7.0 doların üzerine çıkarmak için boğalar desteklenecek.

Ancak bu gerçekleşmeden önce MINA, Mina fiyatının Eylül ayında beş kez reddedildiği 6.176 dolar seviyesi civarındaki direnci aşmak zorunda kalacak.

MINA’nın yükseliş görünümü, günlük grafikte üç beyaz askerin yükseliş şamdanlarının ortaya çıkmasıyla destekleniyor. Ayrıca Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesinin 76.17’deki konumu, MINA fiyatının yakın vadede daha yüksek seviyeler hedefleyen boğaların elinde olduğunu gösteriyor.

Ayrıca artan ticaret hacmi, MINA el değiştirmeye devam ettikçe artan trader faaliyetine işaret ediyor. Günlük işlem hacmi, son 24 saat içinde %40 artış kaydettikten sonra şu anda 786.260.945 dolar seviyesinde bulunuyor ve bu Mina fiyatı için önemli bir yükseliş işareti.

Ancak olası bir düşüş durumunda MINA boğaları için işlerin ters gidebilir ve boğalar5.87 dolar seviyesinde destek bulamazsa, varlığın 5.66 dolar destek duvarını etiketleyeceğini unutmayın. Olası durumda gerçekleşecek olan artan satış baskısı, MINA fiyatının sırasıyla 5.67 dolar ve 5.16 dolar destek seviyelerine doğru daha da geri çekebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar