Popüler Analist En Az Yüzde 200 Artış Beklediği Kripto Parayı Açıkladı!

Piyasanın popüler analistlerinden Guy, önümüzdeki günlerde yeni rekorlar kıracak ve en az yüzde 200 artacak kripto para birimini açıkladı.
09:10
17 Eylül 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Coin Bureau adlı kripto para haber sitesinin yöneticisi Cosmos Network‘ün (ATOM) piyasadaki en önemli dijital varlık olabileceğini dile getirdi. Guy takma adı ile tanınan popüler analist, Cosmos Network’ün çok değerli olduğunu, çünkü farklı blok zincirlerinin merkezi olmayan bir şekilde iletişim kurmasına izin verdiğini söylüyor.

Cosmos Network Neden Önemli?

Cosmos Network Mart ayında, farklı kripto para birimi platformlarının birbirleriyle token işlemi yapmasına ve transfer işlemlerine izin veren blok zincirler arası iletişim (IBC) protokolünü son aşamasına getirdi. Guy, bu işlevin ATOM‘u endüstri için bir oyun değiştirici haline getirdiğini ifade ediyor.

Analist konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Cosmos, muhtemelen en önemli kripto para projelerinden biri. Çünkü birlikte çalışabilirlik durumunun yaygınlaşmaması kripto para birimlerinin başarısız olmasına neden olabilir. IBC’nin tamamlanmasıyla birlikte Cosmos, neredeyse hiçbir kripto para biriminin rekabet etmediği bir nişte lider olarak yerini sağlamlaştırdı.” sözlerini kullanıyor.

Fiyat %200 Artabilir

Guy protokolün kripto para birimi olan ATOM’un da bu sebeple yüzde 200 gibi büyük bir artış yaşayabileceğini ifade ediyor. ATOM fiyat hedefinin en az 100 dolar olduğunu dile getiren analist, “ATOM’un ne kadar yükselebileceğine gelince, en az 100 dolara ulaşmazsa çok şaşıracağımı söyleyerek başlayacağım. Bunun nedeni, Cosmos’un temellerinin neredeyse iki haftada bir hub’ına bağlanan ek bloklarla tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya devam etmesidir.” sözlerini kullanıyor.

ATOM Güncel Fiyat

Analiste göre henüz bu gelişmeler ATOM fiyatına ve piyasa değerine yansımadı. Güncel rakamlar değerlendirildiğinde ise ATOM’un yazının kaleme alındığı an itibari ile 36 dolar bandında işlem gördüğü ifade edilebilir.

Analistin öngörülerinin doğru çıkabilmesi için ATOM’un önünde uzun bir yol bulunuyor. Bu noktada ATOM’un 13 Eylül’de 38,78 dolar ile tüm zamanlar rekorunu kırdığını da belirtmek gerekiyor. Yani ATOM’un yeni rekorlara imza atması için 3 dolar yükselmesi yeterli.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar