X


Uzman Analist: Bu 4 Kripto Para Patlamaya Hazır!

Piyasanın popüler yatırımcı ve analistlerinden Scott Melker, artış beklediği dört kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.
09:44
17 Eylül 2021

Piyasada iyileşme belirtileri görülürken Wolf Of All Streets olarak tanınan popüler yatırımcı Scott Melker, artış beklediği dört kripto para birimini takipçileri ile paylaştı. Melker’in artış beklediği kripto para birimleri arasında Algorand (ALGO) ve Polygon (MATIC) de bulunuyor.

Algorand ve Polygon

Analist yaptığı açıklamalarda, 568 binin üzerindeki Twitter takipçisine, ALGO’nun 1,84 dolarlık seviyesini test ettikten sonra yeniden artışa hazır olduğunu ifade etti. Analistin açıklamalarına göre ALGO için bir sonraki direnç seviyesi 2,60 dolar ve ALGO yazının kaleme alındığı an itibari ile 2 dolar bandına bulunuyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’a (MATIC) gelince analist, MATIC’in dip noktayı gördüğünü ve yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor. Melker, token’ın önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.70 dolara kadar yeniden bir yükselişe geçmesini bekliyor.

Analiste göre Bitcoin’in konsolidasyonu ile MATIC, bir yükseliş grafiği çiziyor ve yeni bir rekor kırmaya hazırlanıyor.

Yükseliş Beklenen Diğer İki Token

Melker ayrıca akıllı sözleşme platformu Elrond‘ı (EGLD) da takip ettiğini ifade ediyor. Şu anda 250 dolar üzerinde seyreden EGLD’de hedef ise 340 dolar.

Melker’in radarındaki bir diğer kripto para birimi ise Monero (XMR). Analist XMR’ın 319 doların üzerine yapacağı bir hamle ile 519 dolara kadar yükselebileceğini dile getiriyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar