X

Popüler Analist, Dogecoin Potansiyeline Sahip Olan Kripto Parayı Açıkladı!

Popüler analist, Chiliz'in potansiyeli hakkında görüşlerini aktardı.
22:21
25 Mayıs 2021

Popüler kripto para Chiliz (CHZ), Mart ayında %50’den fazla artış kaydederek bütün dikkatleri üzerine çekmişti. Piyasaya yeni dahil olan birçok yatırımcı yeni Dogecoin arayışına girse de popüler analist David Moadel Chiliz’in bu potansiyele sahip olduğunu aktardı.

Popüler Analist Chiliz’in Büyük Potansiyele Sahip Olduğuna İnanıyor

Son günlerin en çok konuşulan kripto parası Dogecoin, çok kısa bir sürede neredeyse sıfırdan gelip 0.73 dolara dokunmuştu. Elon Musk’ın büyük etkiye sahip olduğu DOGE, birçok yatırımcının kısa yolda zengin olma hayallerini süsledi. Bu bağlamda popüler analist David Moadel Twitter üzerinden yaptığı yorumda şunları kaydetti: “Herkes bir sonraki Dogecoin’i arıyor ancak Chiliz bu yeri doldurabilir.”

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Birçok yatırımcı Chiliz’in Dogecoin gibi roketleme potansiyeline sahip olup olmadığını merak ediyor. Dogecoin’in aksine Chiliz projesi bir şaka olarak başlamadı. Ayrıca başından beri oldukça ciddi bir projenin temeli olarak biliniyor. Chiliz, büyük Avrupa futbol takımları, dövüş sanatları gibi ortaklıkları bulunan Malta merkezli bir firmadır.

Popüler kripto para Chiliz, spor hayranlarını hedefleyen bir iş modeline uygun şekilde operasyonlarını yürüten ekibe oldukça uyumlu bir serüven izliyor. Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus’un firma için iddialı planları bulunuyor. Yaklaşan yeni ortaklıklar ve ekosistemin büyümesi ile Chiliz bu yıl Socios.com platformu üzerinden hayran token’larında büyük ölçüde artış bekleniyor.

Kripto Paralar Nefes Aldı

Kripto para sektörünün büyük geri çekilmesiyle birlikte büyük kayıplar veren Dogecoin ve Chiliz, toparlanma evresine geçişe hazırlanıyor olabilir. Lider kripto paranın 37.000 dolara tırmanması kripto para piyasasını yeşile çevirirken birçok altcoin düşüşün ardından nefes aldı. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla Dogecoin 0.34 dolar seviyelerdeyken, Chiliz 0.24 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar