X


Popüler Analist Açıkladı: 100 Kat Artış Yaşayacak Coin Nasıl Bulunur?

Kripto para piyasasının popüler analistlerinden Alex Saunders, 100 kat artış yaşayacak coin’leri ve projeleri nasıl bulduğunu açıkladı. 
14:05
8 Mayıs 2021

Kripto para analisti Alex Saunders, 100 kat artış yaşama potansiyeline sahip coin’lerin nasıl bulunacağına dair ipuçlarını paylaştı.

100 Kat Artacak Coin

Altcoin Daily’den Austin ve Aaron Arnold ile yaptığı yeni bir röportajda Saunders, bir kripto projesini araştırırken aradığı ilk şeylerden birinin, sağlam bir grup birey tarafından yönetilip yönetilmediği olduğunu dile getirdi.

Saunders, Ekim ayındaki 0,011 dolardan şimdiki değeri 0,26 dolara yükselerek %2,263 oranında değer kazanan RedFOX Labs’den (RFOX), yatırım yaptığı bir proje olarak bahsediyor ve kaliteli yönetim ekibine değiniyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Saunders konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Tam anlamıyla bir kopya kağıdım, üzerinde çalıştığım bir kontrol listesi var. RedFOX Labs iyi ve güçlü bir ekipti, liderlerden birini şahsen tanıyordum.” sözlerini kullanıyor.

Yaptığı açıklamalara göre kripto analisti, doymuş alt sektörlerde faaliyet gösteren projeler yerine kullanılmayan bir piyasaya hizmet eden projeleri de tercih ettiğini ifade ediyor ve “Yani RedFOX Labs Vietnam’da bulunuyor. Yani yine, bu Asya bölgesi hızla büyüyor, yüksek mobil kullanım var. Uber, Airbnb ve tüm bu uygulamalar için adeta yalvarıyor gibiler, biliyorsunuz. Oradaki dijital ekonomi patlama yaşıyor. Bu, içeri girip Amerika’da pazar payı ve kullanıcı kazanmaya çalışmaktan çok, rahatsız edilmemek için özgür olan büyük bir alan. A, orada zaten kimse yok ve B, nüfus çok daha büyük, bu yüzden orada büyük bir fırsat var.” sözlerini kullanıyor.

“Düşük Değer Önemli”

Saunders’a göre büyüme için büyük bir alan bıraktığından düşük değere sahip coin’ler de büyük artış yaşama potansiyeline sahipler. 10 milyon doların altında değere sahip olan ve arkasında güçlü bir ekip bulunan projelerin bu noktada önemli olduğunu ifade eden analist, bu tür projelerin yatırım yapmayı düşündüğü projeler olduğunu dile getiriyor.

Bununla birlikte, kripto para birimi analisti, zaten kitlesel bir şekilde yükselen projelere yatırım yapılmaması konusunda uyarıda bulunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar