X


Pompliano: Bitcoin (BTC) Fiyatı Bu Tarihte $100.000 Olacak!

Anthony Pompliano Bitcoin (BTC) için 100.000 dolar tahminini duyurdu.
08:00
10 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para sektöründe yaptığı iddialı açıklamalar ve lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) ciddi bir şekilde destekçisi oluşu ile tanınan Anthony Pompliano, yaptığı en son röportajında yine küresel kripto para sektörü gündemine oturdu.

Bitcoin Değil, Blockchain!

Morgan Creek Capital’in kurucu ortağı dünyanın bir süredir ”Bitcoin değil, blockchain” söylemine göre hareket ettiğini ve bunun en güncel örneğini Çin içerisinde gördüğümüzü belirtti.

Blockchain tabanlı teknolojilerin de en az Bitcoin kadar devrimsel olabileceğini ve bu gelişmenin aslında bütün sektör için olumlu olduğunu vurgulayan Pomp, sektöre Bitcoin ile girenlerin Blockchain ile yoluna devam etmesinde bir sıkıntı olmadığının da altını çizdi:

”Bence bu endüstriye giren herkes bunu Bitcoin ile yapıyor. Bitcoin hakkında bir şeyler duyuyorlar bunun hakkında araştırma yapmaya başlıyorlar ve sonra evrim başlıyor. Gidip kurumsal blockchain’i, tokenleştirilmiş menkul kıymetleri araştırıyorlar. Merkeziyetsiz finans uygulamaları da derken daha sonra herkes tekrar Bitcoin’e geri dönüyor. Şu an bu yolculuk 6 ay 12 ay veya 18 ay sürüyor ancak bence Bitcoin için en iyi olan şey zaman.”

İnsanların Bitcoin’e alışması zaman alıyor diyerek bunun nedenini de açıklayan Pomp, insanlar buna alıştıkça fiyatın da artacağını vurguladı ve 2021 yılının Aralık ayı için de fiyat tahmini verdi. 2021 yılının Aralık ayı ortalarında lider kripto paranın 100.000 dolar olacağını belirten Pomp, bu yılki fiyat hareketliliğine bakıldığında haklı olabilir.

Kaynak: cryptopotato.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar