X

Piyasa Kırmızı Ama Yüzde 30.000 Yükselen Kripto Para Var!

Piyasada genel olarak aşağı yönlü bir hava hakim ancak bu kripto para birimleri yukarı yönlü grafikler çiziyor gibi görünüyor. 
21:57
18 Kasım 2021

10 Kasım’da Bitcoin’in (BTC) 69.000 dolar ile rekor seviyeleri görmesinden sonra lider kripto para birimi aşağı yönlü bir grafik çizmeye başladı. Birçok kripto para birimi de Bitcoin’in hareketlerini takip etti ve başta Ethereum olmak üzere aşağı yönlü hamleler görülüyor. Bunun yanında Bitcoin bugün 56.600 dolara iğne attıktan sonra önemli bir destek olarak görülen 57.000 doların üzerine yükseldi. ancak piyasada kırmızı renk hakimken bazı altcoin’lerin %50’lerin üzerinde artış yaşadığı görülüyor.

Bu Coin’ler Artışta

Binance verilerine göre son 24 saat içinde en çok yükselen kripto para birimi MOBOX (MBOX) oldu. Son 24 saatte yüzde %54 artış yaşayan MBOX, yazının kaleme alındığı an itibari ile 7,3 dolar seviyesinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

MBOX’tan sonra en fazla yükselişi yaşayan %33 ile The Sandbox (SAND) oldu. Yazının yayına hazırlandığı sırada 4,43 dolardan işlem gören SAND, bugün 4,5 dolar ile kendi rekorunu kırdı.

Binance verilerine göre SAND’den %18 ile Yield Guild Games (YGG), %15 ile ALICE, %13 ile Chromia (CHR) ve yine %13 ile Algorand (ALGO) en fazla yükselen kripto para birimleri oldu.

%30.000’lik Artış

CoinMatketCap tarafına bakıldığında ise piyasada düşüşler yaşanmasına rağmen son 24 saat içinde yaklaşık olarak %30.000 artış yaşayan Genopets (GENE) en büyük artışı kaydeden kripto para birimi oldu.

Genopets’i %2.670 ile CashBackPro (CBP), %872 ile Ethereum Meta (ETHM), %413 ile Wall Street Inu (WALLSTREETINU), %394 ile Angry Squid (AngrySquid) ve %204 ile NanTrade (NAN) takip ediyor.

Bu noktada yaşanan yükselişler sebebiyle yatırımcıların hype’a ya da FOMO’ya kapılmadan tüm piyasanın durumunu göz önünde bulundurarak yatırım yapmalarında fayda olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar