X


Piyasa Kırmızı Ama Bu 7 Altcoin Alım Fırsatı Veriyor Olabilir!

Kriptolar 10 Kasım’dan bu yana düşüş yaşıyor ancak analistler artış yaşayacaklarını düşündükleri coin’leri paylaşıyor.
16:00
10 Ocak 2022

Piyasa bu günlerde düşüş trendi nedeniyle kırmızıda ilerliyor. Ancak kripto para ekosisteminde popüler bir isim olan Alex Becker gelecekte çok büyük artış yaşayabilecek 7 kripto para biriminin alım için iyi bölgede olduğuna inanıyor.

Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX)

Analiste göre gelecek vaat eden ilk iki kripto para birimi Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX). Solana, blok zinciri teknolojisinin DeFi çözümleri sağlamak için onaya ihtiyaç duymayan doğasına dayanan, oldukça işlevsel bir açık kaynak projesi olarak tanımlanabilir. Buna ek olarak Solana’nın önemli bir Ethereum rakbi olduğu da düşünülüyor.

Merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Solana Vakfı tarafından Mart 2020’de resmi olarak başlatılan Solana, yazının yayın hazırlandığı sırada 138 dolardan işlem görüyor ve analiste göre alım fırsatı veriyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yine bir Ethereum rakibi olarak görülen Avalanche, hızlı, çevre dostu ve düşük maliyetli bir proje olarak değerlendiriliyor. Analiste göre yatırımcılar AVAX’ı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmeli ve bu noktada da işlem gördüğü 86 dolar seviyesi iyi bir alım fırsatı olabilir.

Polygon (MATIC) ve Fantom (FTM)

Listedeki üçüncü altcoin ise Polygon (MATIC). Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirmesi için ilk iyi yapılandırılmış ve kullanımı kolay platform olarak değerlendiriliyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada MATIC, 2 dolar seviyesinden işlem görüyor va analiste göre kripto para birimi iyi bir alım fırsatı veriyor.

Dördüncü olarak Becker Fantom’un da yatırımcısının yüzünü güldüreceğini düşünüyor. Fantom, kendi bespoke konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş directed acyclic graph (DAG) temelli bir akıllı sözleşme platformu olarak tanımlanabilir. Yazının yayına hazırlandığı sırada 2,3 dolar seviyesinden işlem gören FTM, analist için en iyi seçeneklerden biri olarak değerlendiriliyor.

Cosmos (ATOM), Terra (LUNA) ve Moonriver (MOVR)

Analist son zamanların popüler kripto para birimlerinden olan Cosmos (ATOM), Terra (LUNA) ve Moonriver’ın (MOVR) da artış yaşayacağına inanıyor. Yazı yayına hazırlanırken ATOM son 1 haftada yaşadığı %5 gerileme ile 35 dolardan işlem görürken, Terra son 1 haftadaki %25’lik düşüşü ile 69 dolardan işlem görüyor.

Bu noktada MOVR son 24 saatlik %25’lik artış performansı ile dikkatleri çekiyor ve 220 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar