X


Phala Network Coin Nasıl Alınır?

Phala Network Coin Nasıl Alınır?
21:15
24 Mayıs 2021

Phala Network, blok zinciri akıllı sözleşmelerinin güvenliğini hedefleyen gizlilik odaklı bir protokoldür.

Phala Network (PHA) Nedir?

Phala Network (PHA), bulut bilgi işlemlerinin güvenlik sorununu ele alan bir protokoldür. Phala blok zinciri, veri gizliliği misyonuyla bulut bilgi işlemlerinin güvenilir bir ortamda çalışmasını sağlayan bir platformdur. Mutabakat mekanizmasını hesaplamadan ayıran PHA, işlem gücünün yüksek oranda ölçeklenebilir olmasını sağlar. Phala ayrıca Substrate tabanlıdır ve Polkadot ekosisteminde bir parachain olarak çalışır.

Phala Network yerel tokenı aşağıda belirtilen misyon ile operasyonlarına devam eder:

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.
  • Güvenilir Bilgi İşlem Kaynakları: PHA token’ları ile ağdaki güvenilir bilgi işlem kaynaklarını ve veri transferlerini satın alabilirsiniz.
  • Veri Transferi: Phala, standartlaştırılmış veri toplama, analiz ve alım satım protokollerini içeren sözleşmeye dayalı bir veri transferi altyapısı sağlar. Phala protokolü, hem alıcılar hem de satıcılar için gizli ve güvenilir bir alım satım ekosistemi oluşturur.
  • Güvenlik: Gatekeeper’lar, hatalı davranışlardan dolayı kesilebilecek belirli miktarda PHA token yatırmalıdır.
  • Yönetim: Belirli miktarda PHA Coin’e sahip olan paydaşlar, topluluk yönetimine katılmak için Phala DAO’ya katılabilir.

Bitcoin Gold kurucusu, Google’ın kıdemli geiştiricisi ve 10 yıllık kodlama deneyimine sahip olan Çinli profesör Hang Yin projenin başındaki isim olarak göze çarpıyor. Oldukça iddialı bir ekiple yola çıkan Hang Yin, hedeflerinin çok daha büyük olduğunu dile getirdi.

PHA Coin Nereden Alınır?

Phala Network Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance üzerinden güvenle satın alınabilir. Bu işlemi gerçekleştirmek adına öncelikli olarak Binance borsasına üye olmak ve daha sonrasında hesap cüzdanına fiat para birimi veya kripto para gönderilmesi gerekir.

Üyelik ve hesaba para gönderme işlemlerinin tamamlanmasının ardından Binance arayüzünde PHA/BTC veya PHA/BUSD işlem çiftlerinden biri seçilip limit ekranından satın alınacak PHA Coin miktar belirtilir. Miktarın belirtilmesinin ardından satın alma emri verilebilir. PHA Coin, bu rehberin kaleme alındığı an itibarıyla 0.61 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar