X


Önde Gelen İki Analist Bu Altcoin’i Radarına Aldı! Yüzde 84.407 Artış Bekliyorlar

Tanınmış iki analist yakın zamanda yaptıkları açıklamalar ile bu altcoin'i yakından takip ettiklerini açıkladılar.
10:10
2 Ocak 2022
Önde Gelen İki Analist Bu Altcoin'i Radarına Aldı! Yüzde 84.407 Artış Bekliyorlar

Flood olarak bilinen uzun süredir kripto para analisti, farklı blok zinciri projeleri arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olan bir altcoin‘de büyük patlama bekliyor.

Ünlü Analist Bu Altcoin’de %84.407 Artış Bekliyor

Flood, Twitter’dan yaptığı açıklamalarda 194.400 takipçisine, güvenilir olmayan otomatik piyasa yapıcı Synapse‘nin (SYN) önümüzdeki iki yıl içinde çılgın kazançlar elde etme potansiyeline sahip olduğunu düşünmesinin birkaç nedeni olduğunu söyledi.

Ünlü analist yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“İşte basit bir matematik, EVM [Ethereum Sanal Makinesi] akıllı sözleşme platformlarının toplam 700 milyar dolarlık bir piyasa değeri var ve 2023 yılına kadar 12 trilyon dolara ulaşması bekleniyor.

Synapse’in üstün kullanıcı deneyimi, hiper verimli likidite sağlama ve kripto alanındaki en büyük geliştirici ekiplerinden biri ile, dünyanın önde gelen zincirler arası köprüsü haline geleceği ve 2023 yılına kadar 1.2 trilyon dolarlık bu piyasa değerinin en az %10’unu ele geçireceği kesindir.

Bu, fiyat hedefini SYN başına 2.400 dolara koyuyor. Ayılar ve fudders (korku, belirsizlik ve şüpheler) istedikleri her şeyi satsınlar, biriktirmeye devam edeceğim.”

Ethereum Sanal Makinesi, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (DApp‘ler) oluşturduğu blok zinciri tabanlı bir yazılım platformudur. Akıllı sözleşmeler oluştururken gelişmiş donanım ihtiyacını ortadan kaldırır.

İçeriğin kaleme alındığı sırada, SYN gün içinde %10’un üzerinde artışla 2.84 dolara yükselirken Flood’un token başına 2.400 dolarlık fiyat hedefinde bu, 181. sıradaki kripto varlığı için akıllara durgunluk veren %84,407’lik bir kazanç anlamına geliyor.

Synapse proje web sitesine göre,

“Herhangi bir L1, yan zincir veya L2 ekosistemi arasında merkezi olmayan, izinsiz işlemler sağlayarak Synapse, varlık transferleri, takaslar ve zincirler arası işlevsellik ile genelleştirilmiş mesajlaşma gibi entegre blok zinciri faaliyetlerine güç verir.”

SYN tokeni, sahiplerine SynapseDAO‘daki (merkezi olmayan özerk kuruluş) yönetişim konularında oy kullanma hakkının yanı sıra ağ gaz ücretlerini öder.

Smart Contracter Synapse İle İlgileniyor

Öte yandan Smart Contracter adıyla anılan bir diğer popüler kripto analisti de Synapse ile yakından ilgileniyor. Öyle ki Smart Contracter Twitter’dan yaptığı açıklamalarda Synapse hakkında şu açıklamalarda bulundu;

“Birbiriyle rekabet eden tüm katmanlar arasında, onları bir araya getiren bir şey biriktirmek bana bir kazma ve kürek oyunu gibi geliyor.

SYN grafiği burada haftalık olarak ETH‘ye karşı harika görünüyor ve herhangi bir zincirden neredeyse her zincire köprü kurmanıza izin veriyor.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar