X


OG Fan Token Nasıl Alınır?

OG Fan Token nedir ve nasıl alınır?
10:11
18 Mart 2021

OG Fan Token, online video oyunu Dota 2 odaklı, profesyonel bir e-spor kulübünün kendi kripto para ve taraftar tokenidir. Chiliz ve Socios ekosisteminin önemli bir parçası olan OG Fan Token, buna rağmen bir futbol takımı veya futbol takımı tokeni değildir. 2015 yılında kurulan OG ekibi, Dota 2 oyununda dünyanın en iyileri arasında yer alıyor ve daha önce birçok uluslararası turnuvada birincilik ödülünü evine götürdü. Dota 2’nin uluslararası turnuvasında üst üste iki kere şampiyon olan ekip, 2018 ve 2019 yıllarının ödülünü elde etmeyi başardı.

Online oyun sektörü birçok kişiye göre hala gözardı edilebilecek bir seviyede olsa da bu turnuvadan elde edilen ödülün 26,2 milyon dolar olması aslında durumun böyle olmadığını ortaya koymakta. Kullanıcılar bu taraftar tokenlerini farklı amaçlar ve kulübe katkı sağlamak için kullanabilmekte. Buna ek olarak OG ekibinin farklı online oyunlara olan ilgisinin artması, yakında bütün e-spor alanlarında isimlerinden söz ettirebilmelerini sağlayabilir.

OG Fan Token (OG) Nedir?

OG Fan Token, kullanıcılara sadece yatırım yapma şansı değil aynı zamanda kulüplerine katkı sağlama şansı vermektedir. OG Fan Coin kullanıcıları kulüpleri ile ilgili konularda oy kullanabilir ve farklı etkinlikleri düzenleme konusunda adım atabilir. Buna ek olarak OG Fan Token sahipleri için kulüp tarafından belirli aralıklarla özel etkinliklerin düzenleneceği de belirtildi. Bu da OG oyuncuları ile beraber etkinliklere katılma şansı verilmesi anlamına geliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

OG Fan Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 846. sırada yer alıyor. Toplam 5 milyon arza sahip olan OG Fan Token, dolaşımda ise sadece 1.274.535 adet bulunuyor. Toplam piyasa değeri 12 milyon dolar olan OG Fan Token’in birim fiyatı ise 10,05 dolar.  OG Fan Token tüm zamanların rekorunu ise Binance kripto para borsasında listelendiğinde 20 dolara kadar çıkarak gördü. 20 dolardan 3 dolara kadar gerileyen ve dip seviyeyi gören OG Fan Token, daha sonra ise Chiliz’in son yükselişi ile beraber hareketlenmeyi başardı.

OG Coin Nereden Alınır?

OG Fan Token tahmin edilebileceği gibi listelenme etkisi ile rekor kıran Binance üzerinden alınabilir. Binance üzerinden OG/USDT veya OG/BTC işlem çiftleri kullanıma açık.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar