X


Numeraire Coin Nasıl Alınır?

Veri araştırma modeli odaklı NMR Coin nedir?
22:22
23 Kasım 2020

Numeraire (NMR), Ethereum ağı tabanlı, makine öğrenimi ile üst düzey uyumluluk özelliklerini bir araya getiren bir kripto para birimidir. Numerai temel olarak yatırımcıları ve özellikle kurumsal yatırımcıları riskten korumayı hedefleyen sanal bir platform olarak tanımlanabilir. Veri gizliliğinin en üst seviyede tutulduğu şirket, veri bilimi, makine öğrenimi, kriptografi ve yapay zeka gibi farklı teknolojilerden yardım alıyor.

Numeraire (NMR) Nedir?

Numer.ai platformunun kendi kripto parası olan Numerai Coin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla en büyük 80. kripto para birimi konumunda. Temmuz ayında değerini katlayan Numeraire Coin, kesinlikle diğer kripto paralardan sıyrılmayı başardı. Numeraire Coin, veri araştırmacılarına ödeme yapmak için kullanılır.

Tamamen anonim olan veri araştırmacıları haftalık olarak düzenlenen yarışmalar sonucunda NMR Token kazanır. Bu da araştırmacıları finanse etmeyi sağlar ve devamlı olarak devam edecek bir model oluşturulmuş olur. Bütün kodları açık kaynaklı olarak paylaşılan NMR Coin, Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir. Sunduğu gizlilik ve veri araştırmacılarını ödüllendirme modeli ile öne çıkan NMR, kesinlikle ilerleyen günlerde de adından söz ettirebilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

NMR Coin Nereden Alınır?

NMR Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • NMR Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna NMR yazın ve altta açılan NMR /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “NMR AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek NMR alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar