Ne Yüzde 100 Ne Yüzde 300! Analist Bu Altcoin’de Büyük Zelzele Bekliyor!

Kripto para analisti Rekt Capital, Bitcoin'in (BTC) 23 bin 571 dolardaki mevcut değerinin gelecek için potansiyel vaat ettiğini söylerken, radarındaki altcoin'de büyük hareketlilik beklediğini belirtti. İşte analistin radarındaki o altcoin.
08:15
4 Şubat 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Geniş bir takipçi kitlesi bulunan ve yaptığı analizleri yakından takip edilen anonim kripto para analisti Rekt Capital, Bitcoin‘in (BTC) bu yazının hazırlandığı sırada işlem gördüğü 23 bin 571 dolardaki mevcut fiyatının gelecek için potansiyel vaat ettiğini söyledi. Analist, büyük hareketlilik beklediği altcoin’i de paylaştı.

Rekt Capital’in BTC Analizi

Anonim kripto para analisti Rekt Capital, 334 bin 500 Twitter takipçisine BTC‘nin 23 bin 400 doların üzerindeki haftalık kapanışının en büyük kripto para için umut verici bir işaret olduğunu söyledi:

BTC, potansiyel vaatler sunan yaklaşık 23 bin 400 doların üzerinde bir haftalık kapanış yaptı. Yukarı yönde bir şans için BTC’nin destek olarak 23 bin 400 doların üzerinde tutunması çok önemli Çünkü 2022’nin Ağustos ayında BTC yaptığı re-testte (yeniden testte) başarısız oldu ve mavi çizgilerin arasına geri döndü. Anahtar yeniden test devam ediyor.

Analiste göre piyasa değerine göre em büyük kripto para oldukça cesaret verici görünüyor. Rekt Capital, alım satım grafiklerinde yeni bir düşük tepe oluştuğunu belirterek “Bitcoin grafiğinde yeni bir düşük tepe kaydetti. BTC şimdilik bunu aşmak için mücadele ediyor Aynı zamanda, BTC hala Aylık yaklaşık 23 bin 400 dolar seviyesini destek olarak tutuyor (mavi).  Bu iki seviye fiyatların sıkışmasına neden oluyor, bu nedenle yakında volatilitenin arttığı görülebilir.” dedi.

Analistin Radarındaki Altcoin

Rekt Capital, Bitcoin’in ardından Ethereum (ETH) tabanlı bir merkeziyetsiz borsa (DEX) token’ı olan SushiSwap’a (SUSHI) geçti. Analist, SUSHI‘nin son rallisi nedeniyle yeni bir direnç seviyesine ulaştığını söyledi:

SUSHI/USDT’de yeşille işaretlediğim şekilde hareket tamamlandı. SUSHI nihayet turuncu aralıktaki yüksek menzilli direnç seviyesine ulaştı.

Büyük resme yeniden odaklanmak için yakınlaştırma yaparak grafiğin derinliklerine inen analist, takipçilerine Sushi’nin yakın zaman önce yüzde 55’lik bir sıçrama yaparken, DEX token‘ının tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 96 düştüğünü hatırlatıyor.

Sonunda turuncu aralık zirvesine ulaştı. Bu yüzde 55’in üzerinde bir hareket yaptığı anlamına geliyor. Bununla birlikte, makro bakış açısını akılda tutmak gerekiyor. SUSHI yüzde 90 düştü ve yüksek menzilli direnci kırdığında muhtemelen yeni bir makro yükseliş trendine girecek.

Analistin grafiğine bakıldığında, SUSHI’nin turuncu aralığın üstünde kalması halinde 8,137 dolara kadar yükselmesini beklediği görülüyor. Bu, altcoin‘in yüzde 430’un üzerinde yükselmesi anlamına geliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar