X

Mike Novogratz Bitcoin Hakkında Açıklamalarda Bulundu, Büyük Bitcoin Rallisini İşaret Etti!

Mike Novogratz, dördüncü çeyrekte Bitcoin rallisi bekleyen piyasa gözlemcileri arasına katıldı.
10:03
30 Eylül 2021
Mike Novogratz Bitcoin (BTC) Hakkında Açıklamalarda Bulundu, Ralliyi İşaret Etti!

Lider kripto para birimi Bitcoin için çeşitli yıl sonu fiyat beklentileri mevcutken pek çok analist BTC fiyatının yıl sonunda 100.000 dolar olmasını bekliyor. Mike Novogratz ise 2021’in son çeyreği için bir takım açıklamalarda bulundu.

Mike Novogratz Ralliyi İşaret Etti

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Çarşamba günü CNBC’ye yaptığı açıklamalarda, 2021’in sonuna kadar başka bir Bitcoin rallisi öngördüğünü belirtti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Novogratz, ayrıca bitiş çizgisine yakın köşeyi dönen bir atın kazanma eğiliminde olduğunu iddia ederek bir at yarışı metaforu örneği vererek açıklamalarına şu şekilde devam etti;

“Yatırımda bilirsiniz, yıl sonuna yaklaştıkça, en iyisini yapan varlık sınıfı genellikle harika bir sonuca sahip olur.”

Novogratz: “Bitcoin’de Bu Seviye Önemli”

Novogratz, piyasanın şu anda “konsolidasyon modunda” olduğuna inandığını belirtirken, Bitcoin’in 40.000 dolar seviyesini korumasının yıl sonu beklentileri için oldukça önemli olduğunu da ekliyor.

Ancak Novogratz, lider kripto para birimi Bitcoin‘in beklenen yıl sonu hedefine ulaşmadan önce 38.000 doları tekrar ziyaret edebileceğini göz ardı etmiyor. Ek olarak CEO, şimdilik, dalgalı ticaret serisinin devam etmesini beklediğini de belirtiyor.

Öte yandan güçlü bir başlangıca rağmen, Bitcoin, Çin’in en son kripto yasağının en iyi kripto para birimi üzerinde daha fazla düşüş baskısı oluşturmasıyla bir Eylül ayı daha kırmızıyla bitirmeye hazırlanıyor.

Novogratz, son tweetinde, kripto para biriminin mevcut zayıflığının temel nedenleri olarak ABD Federal Rezervinin konik konuşmasından ve 45.000 dolarlık direncinden de bahsetti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar