X

Dogecoin’e Büyük Bağlılık: DOGE Milyoneri Düşüşte Bile Satış Yapmadı!

Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto, tek bir DOGE’sini bile satmadığını ve 2023 yılına kadar satış yapmayacağını açıkladı.
09:40
30 Eylül 2021

Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto, Dogecoin (DOGE) portföyünü Reddit’te yayınladıktan sonra ilk kez gündeme gelmişti. Her ne kadar Contessoto DOGE portföyünü paylaştıktan sonra adından söz ettirse ve Dogecoin milyoneri unvanını kazansa da asıl önemli olan DOGE düşüşe geçtikten sonra bile satış yapmayı reddetmesiydi.

Dogecoin Milyoneri Satış Yapmıyor

Contessoto, tek bir günde 150 bin dolardan fazla kaybetmesine rağmen DOGE’lerini satmadı. Bunun yanında popüler isim tek bir DOGE’yi bile elinden çıkarmıyor. Dolayısıyla son düşüşler sonrasında Contessoto artık bir Dogecoin milyoneri değil. Ancak yatırımcının kararlığını sürdürdüğü görülüyor. Contessoto, piyasada belirsizlik devam ederken hala tek bir DOGE’sini bile satmamakta kararlı olduğunu ifade ediyor.

Contessoto geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile Dogecoin varlıkları hakkında bir güncellemede bulundu. Paylaşıma göre Contessoto, 2020 yılından bu yana DOGE varlıklarını elinde tutuyor ve zamanlar yatırımını artırıyor. Contessoto her düşüşte satın almaya devam ediyor ve açıklamalarına göre 2023’e kadar da satış yapmayı planlamıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak yatırımcı, kripto para yatırımcılarının her türlü duruma hazırlıklı olması gerektiğini de ifade ediyor. Özellikle ayı piyasası geldiğinde yatırımcıların düşüşleri kabul etmesi gerektiğini belirtiyor.

Cardano da Kadroya Katılıyor

Contessoto, Ağustos ayının sonlarında artık sadece Dogecoin’e odaklanmadığını açıklamıştı. Yatırımcının radarına giren diğer kripto para biriminin Cardano (ADA) olduğu görülüyor. Contessoto’ya göre önümüzdeki beş yıl içinde en iyi kripto yatırımlarından biri ADA olacak.

Yatırımcı o dönemde yaptığı açıklamalarda, ADA satın almak için bir düş beklediğini ifade etti ve en son düşüşte de kararını uyguladı. Şu anda Contessoto’nun 3.500 ADA yatırımı olduğu biliniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar