Michaël van de Poppe Açıkladı! Ethereum, Solana ve Elrond için Sırada Ne Var?

Ünlü analist Michael Van de Poppe Ethereum Solana ve Elrond için sıradaki seviyeleri açıkladı.
11:40
19 Ekim 2021
Michaël van de Poppe Açıkladı! Ethereum, Solana ve Elrond için Sırada Ne Var?
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ünlü kripto analisti ve trader Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformları Ethereum ve Solana‘nın yanı sıra internet ölçekli blok zinciri Elrond için potansiyel yolu çizdi.

Poppe Bu 3 Altcoin’de Beklediği Seviyeleri Paylaştı

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, 135.000 YouTube abonesine, Ethereum‘un (ETH) nihayet kırılmadan önce 3.900 dolardaki ani direncine bir kez daha saygı duymasını beklediğini söyledi.

“Bu aşamada, üçüncü kez dirençle karşı karşıyayız, biraz düzeltmeden ve düzeltici hareket gerçekleştikten sonra koşmaya devam etmeden önce böyle bir ralli alabileceğimizi varsayıyoruz. Bu durumda, muhtemelen 4,000 dolar civarına bir artış gerçekleşebilir.”

Ünlü analist Solana‘ya (SOL) bakıldığında ise, yedinci en büyük kripto varlığının yükseliş trendini yeniden başlatmadan ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 215 dolara yeniden ulaşmadan önce düzeltmeye devam etmesini bekliyor.

“Dürüst olmak gerekirse bu aşamada Solana‘ya atlamak oldukça zor. Fiyat hareketine bakıyorsanız, içine atlamak için destek seviyelerini takip etmeniz gerekiyor. Dolayısıyla, potansiyel olarak bir sonraki koşuya doğru konumunuzu oluşturmak için bu aralıklara (122 dolar, 97 dolar ve 78 dolar) bakıyorsunuz, çünkü varsayımıma göre, bu boğa döngüsünün bir sonraki aşamasında büyük olasılıkla bunun seviyeleri yeniden test edeceğiz.”

Elrond Ralli İçin Hazır Görünüyor

Van de Poppe‘nin radarındaki son kripto para birimi oldukça ölçeklenebilir, hızlı ve güvenli bir blok zinciri platformu olan Elrond oldu.  Poppe Elrond’un Bitcoin karşısında şu anki işlem değeri olan 0.0036 BTC değerinde 222.87 değerinde daha yüksek bir düşük seviyeye ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor.

“İlk ilgi noktası EGLD‘yi vurdu.”

Ünlü trader’ın grafiğine göre, EGLD/BTC paritesi, mevcut fiyatlardan %94’ün üzerinde bir potansiyel artış göstererek 0.007 BTC’de (433.36 dolar) tüm zamanların yeni bir rallisini başlatmaya hazır görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar