Artık 24 NBA Takımı, Socios İle Ortak!

Elde edilen son bilgilere göre Los Angeles Lakers’ın da yaptığı son duyuru ile 24 NBA takımı Socios ile ortak oldu. 
12:00
19 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Socios ve dolayısıyla Chiliz (CHZ) ekosistemi 2021 yılında önemli adımla kaydetti. Yıl içinde sürekli olarak yeni takımların Socios ekosistemine dahil olduklarını gördük. Son olarak ise Los Angeles Lakers, Socios ile yeni bir resmi takım sponsorluğunu duyurdu.

Lakers Ortaklığı

Los Angeles Lakers, spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel blok zinciri sağlayıcısı Socios.com ile yeni bir resmi takım sponsorluğunu geçtiğimiz günlerde duyurdu. Yapılan açıklamalara göre, 2021-22 sezonundan itibaren Socios.com Los Angeles Lakers Facebook Grubu’nun sunum sponsoru olacak.

Yapılan açıklamalara göre resmi fan grubuna üye olduktan sonra taraftarlar sohbet edebilir, diğer hayranlardan gelen içerikleri görüntüleyebilir ve ayrıca Socios.com’un sponsor olduğu sanal etkinliklere katılabilir. Socios.com ayrıca Lakers Twitter anketlerinde de aktif rol oynayacak ve taraftarların takım odaklı çeşitli konularda oy kullanmasına olanak tanıyacak.

Operasyonlardan Sorumlu Başkan Tim Harris konuyla ilgili açıklamalarında, “Taraftarlarımıza hizmet etmeye ve onlarla etkileşime büyük önem veren bir organizasyon olarak, Socios.com’un ortak bir bakış açısına sahip olmasından ve Lakers hayran kitlesine hizmet etme girişimlerimizi desteklemeye yardımcı olacağından heyecan duyuyoruz” sözlerini kullandı.

24 NBA Takımı İle Ortaklık

Yapılan açıklamalara göre Lakers, Socios ile ortak olan 24. NBA takımı oldu. NHL’nin New Jersey Devils’i, MMA promosyon şirketi UFC®’nin Mayıs ayında Socios.com’da bir Taraftar Token başlatma planlarını duyurmasından önce, Nisan ayı sonlarında Socios.com ile ortak olan ilk ABD spor franchise’ı olmuştu.

Bunlara ek olarak yapılan açıklamalarda Socios’un büyük küresel genişleme planları olduğu ve dünyanın önde gelen spor kulüpleri ile çok daha fazla fan token lansmanı gerçekleştirmeyi hedefliyorlar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar