X


LINK Yorumları: ETH ve LTC Sonrası Sıra LINK Rekorunda mı?

Uzmanların Chainlink yorumları 23 dolara işaret ediyor.
17:13
7 Ocak 2021

Chainlink (LINK) fiyatı kısa süre önce inanılmaz bir yükseliş sergilese de şu an yaşanan altcoin boğasında geriye düşmeye başladı. 23 Aralık 2020 tarihinde inanılmaz bir düşüş yaşayıp 13 dolar seviyesinden 8 doları gören Chainlink, boğaların dipten alımları ile yeniden 1 hafta içerisinde 13,24 doları gördü.

LINK Yorumları

Chainlink fiyatı o tarihlerdeki dip seviyeden sonra %110 artış elde etti. LINK fiyatının bu yükselişi Ocak 2021 döneminin ilk günlerinde yerinde saymasına neden olsa da analistler LINK fiyatının yakında rekor tazeleyebileceğini vurgulamakta. Kripto para analisti DonAlt tarafından yapılan açıklamada Chainlink’in 18 dolar seviyesindeki direnci kırması ile tüm zamanların rekoruna gideceği vurgulandı.

chainlink

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

LINK/USD teknik analizine göre fiyat şu an yükselen kanal formasyonuna girdi ve yükselişini bu bağlamda devam ettirebilir. Yükseliş trendinde olduğunu net bir şekilde gösteren LINK, yakında 18 doları test edecektir. LINK fiyatının 18 doları kırması ise 20 doları, buradan 23 doları hedefler arasına dahil edebilir.

Chainlink İçin Kritik Direnç

Daha önce 20 dolar seviyesini gören ancak sert bir şekilde gerileyen Chainlink, son 7 günlük süre içerisinde %47 artış elde etti. Son 24 saat içerisinde %8 yükselen LINK’in rallisi başlamış gibi gözüküyor. IOMAP grafiği ise LINK için ciddi bir direnç olmadığına işaret ediyor ve yükseliş odaklı görünümü destekliyor.

LINK fiyatı olası bir trend dönüşünde ise 13 olara kadar gerileyip buradaki destekte tutunabilir. LINK yatırımcıları için 13 doların altına inilmesi ise psikolojik 10 dolar seviyesine düşüşe yönelik gidişatı hızlandıracaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar