X

Kripto Balinaları Bu Coin’i Biriktiriyor! Takip Etmekte Fayda Var!

Elde edilen son bilgilere göre küçük yatırımcıların fiyat düşüşleri sırasında sattığı bu coin’e balinaları büyük ilgi gösteriyor.
12:10
28 Eylül 2021

Zincir içi analitik veri sağlayıcısı Santiment tarafından paylaşılan bir Twitter gönderisine göre, büyük kripto yatırımcıları geçen hafta “zayıf ellerden” büyük miktarda Chainlink (LINK) aldı. Böylece büyük yatırımcılar toplam LINK arzının %3,4’ünü cüzdanlarına eklemiş oldu.

Balinalar LINK Biriktiriyor

Santiment, kısa vadeli yatırım stratejisi benimseyen yatırımcıların piyasa düştükten sonra LINK varlıklarını satmaya başladığını ve böylece “zayıf eller” olarak tabir edilen yatırımcılara dönüştüğünü ifade ediyor. Bunun sonrasında ise cüzdanlarında 1 milyon ile 10 milyon LINK depolayan kripto para balinalarının sayılan bu LINK’leri aldığı ifade ediliyor.

Yapılan açıklamalara göre balinalar, yaşanan son düşüş sırasında oldukça büyük bir miktar sayılabilecek 62.02 milyon LINK satın aldı. Bu da toplam Chainlink arzının %3,4’ünü ve geleneksel para birimi olarak 1,45 milyar doları temsil ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Balinalar ve LINK Yatırımı

Ağustos ayında Santiment, balinaların arzlarını daha küçük yatırımcılar arasında yeniden dağıtmaya devam ettikleri için LINK’lerini uzun süre elinde tutmak istemediklerini ifade etmişti.

Ancak Chainlink’in Cardano ile vardığı son ortaklık bu hissiyatı değiştirmiş gibi görünüyor. Şu anda balinalar LINK biriktiriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI