X

Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Alma Siteleri

Kredi kartıyla kripto para satın almanın hızlı ve güvenilir yolu Coinmama 2013'ten beri hizmetlerini sürdürüyor.
19:30
5 Mayıs 2020
Okuma Süresi: 3 Dakika

Küresel finansal sistem karşısında kullanıcılarına finansal özgürlük vadeden kripto paralar her geçen gün benimsenme oranını artırıyor. Bu yeni varlık sınıfı gün geçtikçe gündelik hayatlarımıza daha fazla entegre oluyor, yayılıyor. Bu gelişimin de etkisiyle kripto para satın alma olanakları eskiye nazaran oldukça artmış bir durumda. Coinmama kullanıcılara kripto para satın alma imkanı veren platformlardan belirli özellikleriyle ayrılıyor. Sadece 1 ay sürecek olan komisyon oranlarında yapılan %30 özel indirimden hemen faydalanmak için bu linki kullanabilirsiniz.

Coinmama Nedir?

Coinmama platformunu kullanıcılarına finansal hizmetler sunan bir internet sitesi olarak tanımlamak yanlış olmaz. Dileyen her kullanıcı bu platformdan faydalanarak dünyanın her yerinden kripto para satın alabiliyor. Üstelik Coinmama’nın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanan kullanıcılar hızlı, güvenli, kolay ve düşük masraflı bir satın alma sürecinin keyfini çıkarıyor. Kripto varlıkların gelecekte yaygın bir şekilde kullanılacak para birimleri haline geleceği düşüncesine sahip Coinmama ekibi, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunabilmek adına var gücüyle çalıştı. Benzerine nadir rastlanabilecek ekosistem dostu bu platformun nasıl çalıştığına birlikte göz atalım.

Kredi Kartıyla Coin Satın Alma Siteleri 2019

Coinmama ekibi gelecekte kripto paraların hakimiyeti altında bulunan bir ekonomiye sahip olacağımıza yürekten inanıyor. Ekip gelecekte herhangi bir aracıya ya da günümüz küresel finansal sisteminin dayattığı zorluklara yer olmadığının oldukça farkında.

Bu farkındalıkla hareket eden ekip 2013 yılından beridir sürdürdüğü çalışmalar neticesinde şimdiki Coinmama platformunu işletiyor. Platformdan kripto para satın almak isteyen bir kullanıcı herhangi bir aracıya ücret ödemek zorunda kalmıyor. Coinmama kendi kripto para varlıklarını kullanarak hizmetlerini gerçekleştiren bir yapıya göre tasarlandı.

Coinmama platformu Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere birçok kripto parayı satın almanın en kolay yolunu sunuyor. Platformdan kripto para satın almak için öncelikle bir hesap açmanız gerekiyor. Ödeme yönteminizi tercih ettikten ve platformda gösterilen yönergeleri takip ettikten sonra satın almak istediğiniz kripto para miktarını girmeniz bekleniyor. İşlemi tamamlamak için tek yapmanız gereken şeyse “şimdi satın al” butonuna tıklamak. Hepsi bu.

Satın aldığınız kripto paranın gönderileceği adresi onaylamak için ekip size bir doğrulama email’i gönderiyor. Ödemeniz onaylanır onaylanmaz satın aldığınız kripto para cüzdanınıza aktarılıyor. Üstelik Coinmama ayrıcalıkları sayesinde platformdaki “hesabım” bölümünden emirlerinizin sürecini günün dilediğiniz saatinde takip edebilirsiniz.

Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Almak

Coinmama platformu BTC, ETH, BCH, LTC, ADA, XRP, QTUM ve ETC satın alınmasına olanak veriyor. Ekip bu listenin daha da genişletilmesi için var gücüyle çalıştığını ifade etti. Satın alma işleminin süresi tercih edilen kripto paranın ağ durumuna göre çeşitlilik gösterebilir. Ancak bu sürenin mevcut şartlara göre hemen her seçenek için oldukça kısa olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Dünyadaki hangi ülkede olursanız olun dilediğiniz itibari para türünü kullanarak Coinmama platformu üzerinden kripto para satın alabilirsiniz. Bitcoin kurunu belirleyen bir merkez bankası bulunmadığından alım satım hizmeti veren siteler kendi oranlarını kendileri belirler. Coinmama sitesinde görülen BTC fiyatı da platformun kurunu ve %5.9’luk ücreti içeriyor. Kredi kartıyla yapılan satın alma işlemlerinde ödeme altyapısı %5 oranında komisyon uyguluyor. Bu ücretsiz ödeme yöntemini seçtikten sonra yansıtılıyor.

Uzun yıllar boyunca milyonlarca kullanıcıya hizmet vermiş Coinmama kripto para satın almanın en hızlı, güvenli ve kolay yolunu kullanıcılarıyla buluşturuyor. Diğer sitelerin aksine yüksek harcama limitine sahip Coinmama üzerinden kredi kartlarınızla kripto para satın almak mümkün. Üstelik özverili ekip sayesinde onaylanma süreçleri oldukça hızlı işliyor ve gereksiz bekleme süreleri ortadan kalkıyor.

Ekip platforma yeni kripto paraların eklenmesi için gerekli çalışmaları yürüttüğünü ifade etti. Şimdilik platformdan yalnızca kripto para satın almak mümkün olsa da gelecekte satma seçeneğinin de eklenmesi söz konusu hale gelebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar