reklamı kapat

Kredi Kartı ile Dakikalar İçerisinde Bitcoin Satın Al – 2019 Güncel

7 Ocak 2019
  • Coin TürkCoin Türk

Kredi kartıyla Bitcoin satın al. Kredi kartıyla Ripple satın al. Kredi kartıyla nasıl Bitcoin Cash satın alabilirim? Kredi kartıyla Ethereum satın almak 2019.. Banka kartıyla Bitcoin almak.. Kredi kartı ile nasıl kripto para satın alabilirim? Kredi kartı ile Coin nasıl satın alınır? 

Bu sorularını sıklıkla alıyoruz. Konuyla ilgili araştırma yaptığımızda hızlı bir şekilde Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Bitcoin Cash satın alınabilecek güvenli siteleri sizler için araştırdık.

Cex.io 4 yılı aşkın bir süredir Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son geliştirmelerle kredi kartı ile Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Bitcoin Cash satın almayı  oldukça kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 50,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Hesabınız genellikle hızlı bir şekilde onaylanıyor.

Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor. Ayrıca Bitcoin satın aldıktan sonra, Cex.io üzerinde Bitcoin’lerinizi 20’den fazla altcoin’e çevirebilmeniz mümkün.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.