reklamı kapat

Kredi Kartı ile Dakikalar İçerisinde Bitcoin Satın Al – 2019 Güncel

08:40
14 Haziran 2019
  • Coin TürkCoin Türk

Yazımızda; Kredi kartıyla Bitcoin satın alma yolları, Kredi kartıyla nasıl Ripple satın alınır, Kredi kartıyla nasıl Bitcoin Cash satın alabilirim? Kredi kartıyla Ethereum satın alma siteleri 2019, Banka kartıyla Bitcoin alınabilir mi, Kredi kartı ile nasıl kripto para satın alabilirim ve Kredi kartı ile Coin alınabilir mi? sorularını yanıtlamaya çalışacağız. Konuyla ilgili araştırma yaptığımızda hızlı bir şekilde Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Bitcoin Cash satın alınabilecek güvenli siteleri sizler için araştırdık.

Kredi Kartıyla Kripto Para Alımı

Cex.io 4 yılı aşkın bir süredir Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son geliştirmelerle kredi kartı ile Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Bitcoin Cash ve bir çok kripto parayı satın almayı  oldukça kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 50,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Hesabınız genellikle hızlı bir şekilde onaylanıyor.

Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor. Ayrıca Bitcoin satın aldıktan sonra, Cex.io üzerinde Bitcoin’lerinizi 20’den fazla altcoin’e çevirebilmeniz mümkün.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.