Kraken Future Mobil Uygulaması Kullanıcıyla Buluştu

Özet

  • Kraken borsası, yeni platformunun mobil uygulamasını kullanıcıları ile buluşturdu.
12:00
22 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Cointelegraph’ın haberine göre, San Francisco merkezli kripto para borsası Kraken, Kraken Future işlem uygulamasının mobil versiyonunun piyasaya sürüldüğünü açıkladı.

Yeni Özellikler

21 Kasım’da Kraken’in blog gönderisi ile paylaştığı habere göre, Cryptofacilities’in satın alınmasının ardından bu yılın başlarında oluşturulan ve ilk başta yalnızca bir web uygulaması olarak kullanıma sunulan Kraken Futures’ın mobil uygulaması da piyasaya sürüldü. Yapılan açıklamalarda uygulamanın hem iOS hem de Android platformlarında kullanıma sunulacağı belirtildi.

Öte yandan web sitesinde yapılan açıklamalara göre Kraken Futures, spot ve vadeli piyasalar arasında kesintisiz transferler sunarken, yatırımcıların 50 kata kadar kaldıraçla kısa ve uzun vadeli işlemler yapmalarına imkan tanıyor. Dolayısıyla yapılan açıklamalara göre Kraken Futures, dijital varlıklar üzerindeki türevler için profesyonel bir işlem platformu olarak karşımıza çıkıyor.

Bunun yanında yeni piyasaya sürülen  Kraken Futures mobil uygulaması, kullanıcıların bir QR kodu ile giriş yapmalarını, canlı emir girişlerine ulaşmalarını, fiyat listelerini görmelerini,  açık pozisyonları ve açık emrileri yönetmelerini sağlayacak. Yeni uygulama özelliklerinin yanı sıra Kraken, her hafta aktif yatırımcılara net ücretlerden %30 gelir payı ödeyecek.

Özel API Kullanılabilir Durumda

Daha önce bu haberimizde de sizlerle paylaştığımız gibi Kraken, WebSockets özel Uygulama Program Arabirimi’ni (API) tüm Kraken müşterileri için kullanıma sunduğunu Ekim ayında açıklamıştı. Yapılan açıklamalara göre, kripto para borsası Kraken’in kullanıcısıyla buluşturduğu WebSockets API sayesinde Kraken’in pazar verilerine erişmek ve işlem yapmak için yazılım uygulamaları oluşturan müşteriler artık çok daha hızlı ve verimli bir arayüze sahip oldu.

Kraken 24 Ekim’de yaptığı açıklamalarda özel API’nin Ekim başından beri beta sürümünün denendiğini ve herhangi bir sorunla karşılaşılmadığı için piyasaya sürüldüğünü ifade etmişti.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI