reklamı kapat

Kaçtığı Düşünülen Altcoin Ekibi, İddiaları Yanıtladı

Loom ekibi kaçtıkları iddialarına yanıt verdi.
10:05
11 Mayıs 2020

2018 yılının altcoin boğasında 400 milyon dolar gibi devasa bir değere ulaşan Loom Network isimli altcoin’in şimdilerde adeta ölü bir proje haline geldiği belirtilmişti. Projenin Twitter, Telegram veya buna benzer kanallarında uzun süredir hiçbir şey paylaşılmaması ve Loom’un değerinin de sürekli düşüş halinde olması projenin terk edildiğinin düşünülmesine yol açmıştı.

Loom’un Sonu Ne Olacak?

Şimdilerde 15 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip olan Loom isimli altcoin‘in  Reddit üzerindeki başlığı, blog sayfaları ve buna benzer birkaç sosyal medya kanalının da kapanması gerçekten de Loom ekibinin ortadan kaybolduğuna dair olan iddiaları güçlendirdi. Önde gelen geliştiricilerden Bruno Skvorc’un Twitter üzerinde ortaya attığı iddia, Loom ekibinin de dikkatini çekti.

Ekip, bütün bu olanlar üzerine konu hakkında bir cevap yayınladı ve hala aktif ve iyi durumda olduklarını belirtti. Loom Network’ün CEO’su ortadan kaybolsa da proje artık kurumsal çözüm odaklı bir şekilde yola devam ettiklerini gösterdi.

Bunun yanı sıra Loom ağındaki onaylayıcılar da 31 Mart tarihinde yayınladıkları bir tweet ile ağı terk ettiklerini ve bundan sonra Matic ağında akitf olacaklarını belirtmişti. Loom projesinin öldüğünü, CEO ve CTO gibi önemli herkesin Loom’u bıraktığını belirten onaylayıcılar, artık soruları cevaplayacak kimsenin bile olmadığını dile getirdi.

Projenin arkasındaki kişiler ise buna rağmen hala Loom’un aktif olduğunu iddia ediyorlar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.