reklamı kapat

Bir Zamanların Popüler Altcoin’inin Ekibi Ortalıktan Kayboldu

Loom Network ekibi ortadan kayboldu.
13:00
9 Mayıs 2020

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Ethereum gibi diğer önde gelen altcoin‘ler son aylarda ciddi yükselişlere imza atsalar da alt sıralardaki bazı kripto para projelerinin eksiye gittiği görülüyor.

Bir zamanlar Twitter üzerinde en popüler kripto para birimlerinden birisi olan bir altcoin de bir geliştiriciye göre resmen “ölmüş” olabilir. Proje bundan yaklaşık iki yıl önce piyasaya sürüldü ve 2018 yılındaki boğa piyasasının zirvesinde 400 milyon dolarlık toplam piyasa değerine kadar yükseldi.

LOOM, Ölüme Gidiyor

Loom Network ya da LOOM, 2018 yılının başlarında 400 milyon dolara kadar ulaşsa da bu yazının kaleme alındığı an itibariyle sadece 15 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip. Önde gelen Ethereum geliştiricilerinden birisi olan Bruno Skvorc da konu hakkında yaptığı açıklamada LOOM ekibinin ortalardan kaybolduğunu belirtti.

Skvorc’un açıklamasına göre LOOM’un Telegram kanalı, Reddit başlığı, blog sayfaları ve çekirdek ekibi resmen bir anda tek tek kapatıldı ve ortadan kayboldu. Skvorc projede “alıp kaçılacak” bir şey olsa bunun exit scam olmuş olabileceğini düşüneceğini belirtti ancak projenin 15 milyon dolara inmesinin buna bile fırsat vermemiş olabileceğini ima etti.

Ekibin Twitter hesabının 20 gündür hiçbir şey paylaşmadığı da görülüyor. Loom’un bir işlem çifti de bundan kısa süre önce Bitfinex’ten delist edilmişti. 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.