Justin Sun: Tron Destekli Stablecoin Geliyor!

Justin Sun yeni projesini duyurdu.
15:00
17 Ocak 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasının en tanınan ve belki de en çok tartışılan isimlerinden birisi olan Justin Sun, son haftalarda duyuru üzerine duyuru yapmaya başladı.

2019 yılının son haftalarında sessizliğini koruyan ve Tron yatırımcılarının tepkisini çeken Sun, son 1 ay içerisinde en az 4 yeni gelişme açıkladı. Ünlü CEO dün resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruda, Tron (TRX) destekli bir stablecoin müjdesi de verdi. Yeni stablecoin’in merkeziyetsiz olacağını ve hem Tron hem de BitTorrent Token (BTT) ile destekleneceğini açıklayan Sun, bu duyurusuyla fiyatı harekete geçirmiş de olabilir. TRX bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %7’lik bir artışa sahip ve en büyük 10. kripto para birimi sıralamasına yükseldi.

“Justin Sun Projemizi Çaldı”

Sun’ın verdiği bu müjde Tron yatırımcıları tarafından sevinçle karşılansa da, Digibyte (DGB) yatırımcıları benzer bir tepki vermedi. Özellikle Poloniex kripto para borsasının Sun’ın yönetime geçmesinden sonra Digibyte’ın delist edilmesi kararı, TRX ve DGB toplulukları arasında sıkıntılara yol açmıştı. Digibyte yatırımcıları da benzer bir projeyi bundan haftalar önce DGB kurucusu Jared Tate’in duyurduğunu vurguladı. Yatırımcıları Justin Sun’ın yalancı ve “hırsız” olduğunu belirtti ve bu tweet yüzlerce beğeni ile retweet aldı.

Buna ek olarak Poloniex kripto para borsası bu haberden de okunabileceği üzere yaşanan bir veri sızıntısı ile de Digibyte yatırımcılarının diline dolanmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • adem
    3 sene önce

    Bebe kendi stable koini ile tronu pompalayacak belliki ulan sunlara para yediriyorya millet anlamak mumkun degil

    21