reklamı kapat

John McAfee: Bitcoin Zaman Yolcusu BTC’nin 1 Milyon Dolar Olacağının Kanıtıdır!

John McAfee Bitcoin'in 1 milyon dolara çıkacağında ısrarcı.
16:00
29 Mayıs 2019

Kendisini ”deli adam” olarak tanımlayan kripto para sektörünün de tanınan isimlerinden John McAfee, daha önce Bitcoin (BTC) hakkında yaptığı fiyat tahmini ile neredeyse bütün kripto para sektöründe konuşulmuştu. McAfee 2018 yılında yaptığı fiyat tahmininde lider kripto para biriminin 2020 yılı sonuna kadar 1 milyon dolar olacağını iddia etti ve bunun gerçekleşmemesi durumunda kendi uzuvlarından birisini keseceğini bile öne sürdü. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

Bitcoin 2021 Yılında 1 Milyon Dolar Olacak

Siber güvenlik uzmanı kendi resmi Twitter hesabından paylaştığı yeni bir gönderide, ”daha önce tahminlerde hiç yanılmamış olan adamın” 1 milyon dolarlık Bitcoin tahmini yaptığını ve 2021 yılının kendi 1 milyon dolarlık fiyat tahmininden sadece bir gün uzakta olduğunu vurguladı.

McAfee’nin bahsettiği zaman yolcusu ise bundan yaklaşık beş yıl önce Reddit üzerinde bir gönderi açan ve gelecekten geldiğini ifade edip çeşitli tahminlerde bulunan Luka_Magnotta isimli kullanıcı olarak biliniyor. Söz konusu kullanıcı Bitcoin’in değerinin her yılda ortalama olarak 10 kat artacağını ifade etmişti. Zaman yolcusunun 5 yıl önce yaptığı tahminlerde BT’nin 2011 yılında 1 dolara, 2012 yılında 10 dolara, 2013 yılında 100 dolara çıkacağı ve bundan sonra hafif bir yavaşlama ile her iki yılda bir 10 kat artacağı belirtilmekteydi

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.