• BTC  :  40.672,38 ₺
  • ETH  :  3.507,81 ₺
  • BCH  :  5.701,39 ₺
  • XRP  :  4,30 ₺
  • BTC 40.672,38 ₺
  • ETH 3.507,81 ₺
  • BCH 5.701,39 ₺

ICO’larınızı En İyi Şekilde Yönetin ve Avantajlı Fiyatlardan ICO’lara Katılın: ICOBox

7 Ağustos 2017
  • 89 okunma
  • Serhat AntSerhat Ant

ICOBox platformu, iyi yönetilmiş projeler, kârlı token fiyatları ve en iyi ICO tecrübesini sunmak amacıyla kurulmuş bir platformdur.

ICO’lar, günümüzde geliştirilen iyi bir proje karşılığında verimli bir şekilde yatırım toplamanın en iyi aracıdır. Ancak para toplamak için bile para gerekir ve bu süreçte oldukça önemli adımların başarıyla tamamlanması olmazsa olmazdır. Yasal endişeleriniz mi var? Harika bir fikriniz var ama nasıl ICO yapılacağını mı bilmiyorsunuz? Her şeyiniz hazır ve marketing desteğine mi ihtiyacınız var? ICOBox, bu ihtiyaçlarınıza sunduğu paketlerle en iyi çözümleri getirir.

ICOBox’a başvurduktan ve ekibimizin yardımıyla projenizi tamamladıktan sonra bir başka adım sizi beklemektedir: ICOBox uzmanlarının yaptığı denetimler. Bu denetimler 4 ayrı kalemde yapılır: Proje ekonomisi, ICO’da sunulan cazip teklifler, proje ekibi ve projenin formatı. Bu denetimden geçemeyen ICO’lar tekrar başlangıç sürecine döner ve gözden geçirilir. Bu süreci geçen ICO’lar ise ICOS platformuna aktarılır ve bu süreçte token sahipleri devreye girer. ICOS token’i sahipleri, ne kadar token’leri varsa o kadar oylama yapabilir. İlginç buldukları projelere istedikleri oyu verebilirler ve oylama yapmayıp yalnızca yorum da yapabilirler. Token sahiplerinin yeterli oyu vermediği projelere bir şans daha tanınır. Geçen projelere ise yasal, yazılımsal destek ve marketing stratejisi sağlanır. ICO’lar daha sonra ön satış, token satışı ve ICO sonrası olmak üzere 3 farklı aşamada incelenir.

ICOS platformunun ICO’su 15 Ağustos’ta başlayacaktır. Platform, ICO gelirinin tamamını, platforma başvuran projelerin ICOBox araçlarıyla yönetimi için kullanacaktır. Platformun sunduğu teknoloji, yasal ve marketing başlıklı çözüm paketlerinin detayları aşağıdaki gibidir.

Teknoloji paketi: Altyapı olarak smart contract ve akıllı kontratlı yönetim sistemi kullanılır. Kayıt oluşturma sisteminin yanı sıra teknoloji araçlarını kullanmada geliştiricilere danışılabilir.

Yasal çözüm: Yasal token konsepti, white paper, açılış sayfası gibi konularda değerlendirme ve tavsiyeler. Token Satın Alım Anlaşması, Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası gibi yasal belgelerin oluşturulmasında destek. ICO desteği konusunda tecrübeli avukatlara yasal mevzular konusunda danışma şansı.

Marketing çözümü: Marketing stratejisinin belirlenmesi. Blockchain yatırımcılarını hedefleyen trafik paketi. 25 dilde marketing kampanyası için oluşturulan ödül programı. Marketing araçlarının geliştirilmesi adına marketing uzmanlarının sağladığı danışma hizmeti.

Bu çözümlerin herhangi biri için platforma ve dolayısıyla platform kullanıcılarına 25 BTC ödenmesi gerekir. 2 çözüm paketi için 40 BTC ödenirken tam hizmet paketinin ücreti 50 BTC’dir. Tam hizmet paketinin tercih edilmesi hâlinde iş analistleri, ICO’yu yeniden değerlendirir ve görüşlerini sunar. Bu hizmet, ücretsiz olarak sunulacaktır.

15 Ağustos’ta başlayacak ICO boyunca yatırımcılar için basılacak her 100 token için 20 token, ICOBox ekibi, ödül programı katılımcıları, danışmanlar ve şirket ortakları için basılacaktır. 9-15 Ağustos arasındaki ön satış döneminin ilk 3 saatinde token fiyatı 0.008 BTC, kalan sürede ise 0.009 BTC olacaktır. Ön satışta satın alma limiti en az 1000 token, yani 9 BTC’dir. Limit, ilk 3 saat için ise 10 bindir. 15-17 Ağustos, erken ICO dönemi olarak belirlenmiştir ve token fiyatı bu dönemde 0.01 BTC olacaktır. İlk ICO dönemi , 17 Ağustos – 1 Eylül arasıdır ve token fiyatı 0.011 BTC’dir. İkinci ICO dönemi ise 2-15 Eylül arasıdır ve bu dönemde token fiyatı 0.012 BTC’dir.  ICO’da alt satın alım limiti 1 ICOS token’idir. ICOS token’leri, platformdaki diğer ICO’ların token’leriyle değiştirilebilir. Bu takas sırasında 1’e 4 oranında değer düşümü olur. Bu, diğer ICO’ların token’lerini yüzde 75 indirimle alabileceğiniz anlamına gelir.

ICOBox platformundaki kronolojik süreci gözden geçirmek gerekirse; ilk olarak ICOS platformunun ICO’su düzenlenecek ve yatırımcılar ICOS token’leri satın alacaktır. Daha sonra platform, haftalık olarak yeni projeleri seçecektir. Görüntülenecek projeleri, token sahipleri oylayacaktır. Oylama sonucu seçilen projeler, ICOBox araçlarını kullanarak ICO’larını tasarlayıp yönetecektir. Bir sonraki süreçte bu projelerin belirli sayıdaki token’i, ICOS platformuna aktarılacaktır. Son aşamada ise ICOS token’i sahipleri, yeni  token’lerini seçebilecek ve ICOS token’lerini bu token’lerle değiştirebilecektir.

ETİKETLER
loading...