X


Huobi’den EOS Adına Bir İlk

Huobi EOS tabanlı borsa açacak.
15:05
30 Aralık 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Huobi Group’un kripto para madencilik kolu Huobi Pool 2019’un ilk çeyreğinde ilk EOS tabanlı kripto para borsasını açacağını duyurdu.

2013 yılında kurulan Huobi Group Amerikan yatırım firması Squoira Capital tarafından destekleniyor ve dünyanın işlem hacmine göre 3. büyük kripto para borsasını yönetiyor. Huobi Pool BTC ve BCH madenciliği yapıyor, madencilerin gelirleri Huobi borsasında ya da Huobi OTC’de alınıp satılabiliyor. 25 Ekim 2018’de Huobi Pool çıkış yakalayarak hashrate dağılımına göre ilk 10 madencilik havuzları arasına girmişti. Ayrıca Huobi’nin Huobi Pool Token adında bir kripto parası da bulunuyor.

Huobi basın açıklamasında Huobi Pool’un bir süredir EOS topluluğuyla yakın çalıştığı belirtildi. EOS projelerinin test edilebildiği test ağında denemeler yapıldı. Huobi’nin yeni kripto para borsası EOS tabanlı olacak ve EOS ile diğer kripto paralar arasında çiftler bulunacak. Huobi Pool CEO’su EOS ve Huobi’nin iyi işler başarabileceğini bu yüzden atılabilecek en iyi adımın yeni bir borsa açmak olduğuna karar verdiklerini ifade etti.

EOS duyurusundan önce Huobi vadeli işlemler platformunu başlattığını duyurdu. Huobi DM adı verilen borsadaki vadeli işlemler EOS’a da genişletildi. Huobi CEO’su Huobi vadeli işlemlerinin EOS’la ve diğer kripto paralarla alakalı risklerin yönetilmesinde önemli rol oynayacağını dile getirdi. Haberimizi hazırladığımız sırada EOS piyasa değerine göre 5. sırada ve 2,59 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Cryptoglobe

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER