Reklam

Holochain Nasıl Alınır?

Holochain (HOT) nedir?
20:16
26 Kasım 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Holochain (HOT), eşler arası işlem yapma kapasitesini kullanan merkeziyetsiz bir uygulama platformudur. Holochain ağında istemciler direkt olarak Bitcoin ağındaki gibi bütün verileri indirmezler ve bunun yerine her bir onaylayıcı sadece kendi verilerini indirip bunlardan sorumludur. Bu da kullanıcılar arasında konsensüs mekanizması oluşmasını sağlamaktadır.

Holochain ağının kripto para birimi ise HOT Coin olarak bilinmektedir. Holo Coin olarak da ifade edilen kripto para birimi özellikle ağın sahip olduğu eşsiz teknolojik gelişmelerle son dönemlerde ciddi bir ilgi topladı. Peki Holo Coin’i bu kadar önemli yapan özellikler neler ve Holochain Coin gerçekten de bu özelliklerle yükselebilir mi?

Holo (HOT) Nedir?

Ağda küresel bir konsensüs olmaması bunu en farklı ve önemli ağlardan birisi haline getiriyor. Her bir ağ katılımcısının blockchain ağı, özel bir fork’u içerir ve halka açık blockchain ağı tarafından bu verilere ulaşılamaz. Bu da ağdaki her bir cihazın bağımsız, ancak genelde bağlı olmasını sağlamaktadır. Veriler sadece gerektiği durumlarda senkronize edilir ve Holochain ağı bu sayede çok fazla işlem kapasitesine sahip olur.

Ağdaki bütün işlemler için ise HOT Coin kullanılmaktadır. İnanılmaz bir ölçeklenebilirliğe sahip olan HOT Coin, bu sayede çok fazla kullanım ile talep görmektedir.

HOT Coin Nereden Alınır?

HOT Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • Holochain Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna HOT Coin yazın ve altta açılan HOT/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “HOT AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek Holochain Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar