X


Holo ve Bittorrent: HOT ve BTT Fiyatlarında Son durum!

2021 yılının en popüler coin’leri arasında bulunan HOT ve BTT fiyatlarında son durum, fiyat beklentileri ve önemli seviyeler.
11:31
22 Eylül 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

2021 yılının ilk yarısında kaydettikleri artışlar ile adlarından sıkça söz ettiren ve özellikle Türk yatırımcılar arasında popüler olan Holo (HOT) ve Bittorrent (BTT), son haftalarda yaşanan volatil piyasaya ayak uydurmuş gibi görünüyor.

Holo (HOT) Fiyatı

Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,0083 dolardan işlem gören HOT fiyatı, 5 Nisan 2021’de 0,0315 dolar ile rekor kırmıştı. Piyasada yaşanan hareketler ile birlikte belirsiz bir tablo çizen HOT’ın yükseliş ivmesi kazanabilmesi için öncelikle piyasadan daha büyük bir destek gelmesi gerektiği düşünülüyor.

HOT fiyatında bu noktadan sonra ilk önemli direnç 0,0090 dolar bandında olabilir. Ancak bu seviye öncesinde 0,0088 doların da direnç olabileceği ifade ediliyor. Aşağı yönlü bir hamle de ise ilk desteğin 0,79 dolar olabileceği ve sonrasında 0,75 doların destek olarak işlem göreceği dile getiriliyor.

Bittorrent (BTT) Fiyat Beklentileri

HOT ve BTT grafikler karşılaştırıldığında aslında benzer hareket eden coin’ler olarak karşımıza çıkıyor. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,0033 dolardan işlem gören BTT fiyatı HOT gibi 5 Nisan’da 0,0142 dolar ile ATH’sini görmüştü.

BTT fiyatının yeni bir yükseliş ivmesine girebilmesi için öncelikle kripto para piyasasında yukarı yönlü bir hamlenin oluşması gerekiyor. Sonrasında ise BTT’nin 0,0050 dolar seviyelerine doğru yükselişe geçebileceği düşünülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar