X


Hafta Kırmızı Başladı: Analistler Bu 3 Coin’in Takip Edilmesi Gerektiğini Düşünüyor!

Piyasa haftaya düşüşle başladı ancak analistler içinde bulunduğumuz haftada bu üç kripto paranın takip edilmesi gerektiğini söylüyor. 
09:45
20 Eylül 2021

Piyasada genel bir düşüş yaşanırken analistler hala enflasyon olgusu sebebiyle kripto para birimlerinin artış yapabileceğini düşünüyor. Analistlere göre yeni başladığımız haftada bu 3 altcoin’i takip etmek faydalı olabilir.

Polkadot Önemli Bir Noktada

Son 24 saat içinde yaklaşık olarak %7 değer kaybeden Polkadot (DOT), yazının yayına hazırlandığı sırada 31,5 dolar bandında işlem görüyor. DOT, şu an içinde 20 günlük EMA’nın altında işlem görüyor. Dolayısıyla 20 günlük EMA seviyesi olan 32,39 dolar üzerine yapılacak bir hamlenin yeni bir yükselişi başlatabileceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Cosmos ve FTX Token

Analistlere göre bu hafta takip edilmesi gereken diğer iki token Cosmos (ATOM) ve FTX Token (FTT). Piyasadaki düşüşe rağmen ATOM’un son 24 saat içinde %5’in üzerinde artış yaşadığı ve 41,30 dolar bandında işlem gördüğü ifade edilebilir.

Her ne kadar ATOM fiyatında ayılar fiyatı önemli seviyelerin altına çekmeye çalışsa da boğaların güç kaybetmediği görülüyor. Bu da yeni bir artış için ortam oluştuğu şeklinde yorumlanıyor.

FTT’ye gelince ise, kripto para biriminin piyasaya ayak uydurduğu ve son 24 saatte %10 değer kaybına uğradığı ifade edilebilir. Bu noktada boğaların 59 dolar bandında bulunan destek bölgesini savunmadığı ve FTT’nin 56 dolar bandında işlem gördüğü dile getirilebilir. Ancak FTT eğer 59 doları geri alabilirse yeni bir yükseliş trendi başlayabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar