X
  • GSC Aviation – Havacılık Sorgulama Süreçleri İçin Veritabanı Etkinliği
  • Havacılık Sorgulama Süreçleri İçin Veritabanı Etkinliği

  • Başlangıç01.07.2018
  • Bitiş24.10.2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

GSC Havacılık, sorgulama süreçleri için veritabanlarının etkinliğini, satıcıların finansal gücü, kalite standartları ve MRO (Bakım Onarımı ve Revizyon) verileri gibi bilgileri güncellemek için paylaşılan, güvenilir bir platform sağlamak üzere Blockchain teknolojisinin güvenliği ile birleştiriyor. Arka planda, geniş ve merkezi olmayan bir bilgisayar ağı, tedarik zincirinin herhangi bir üyesi tarafından, gerçek zamanlı olarak sürekli ve toplu olarak güncellenen paylaşılan bir defterde (Blockchain) yapılan her işlemi kaydediyor. Ayrıca, tüm bu bilgisayarlarda çalışan bir konsensüs algoritması, her bir işlemin geçerliliğini sağlıyor ve sahtekarlık ile kötü niyetli saldırıları önlüyor.

GSC platformu üç temel özellik içeriyor:

• Daha hızlı, dijital ve çok sayıda ‘akıllı sözleşmelerden’ yararlanan, daha önceden faturalandırılan ve gönderim yapan, çoğunlukla önceden tanımlanmış olan elektronik sözleşmeler gibi, genellikle faturalama ve gönderim gibi kağıda dayanan yavaş, el ile ve tekrar eden süreçlerin yerini alıyor. Tedarikçiler, çözümün şirketlere güven tesis etmenin yanı sıra daha duyarlı tedarikçilerin bulunmasının geleneksel yollarını atlamasına olanak tanırken, aynı zamanda önemli zaman ve para tasarrufu sağlıyor.

• Blockchain teknolojisine dayanan, güvenli, kurcalamaya karşı korumalı, anında erişilebilen ve GSC Aviation veritabanındaki son derece alakalı bilgiler, tüm izlenebilir ekipmanların yönetiminin yanı sıra, planlanan eskime yönetiminin mükemmel bir şekilde sağlanmasını ve tüm güvenlik garantilerinin tümünü sunuyor. MRO, havayolları ve CAMO müşterileri, dolayısıyla ilgili insan hatası nedeniyle kaza riskini önemli ölçüde azaltıyor.

• Blockchain teknolojisinin değişmez, şeffaf ve denetlenebilir özellikleri nedeniyle, GSC Havacılık, giderek daha etkili dolandırıcılık tespit süreçleri için baskıya bir cevap veriyor. Amaç, havacılık endüstrisi oyuncuları için bir bütün olarak tedarik zincirini optimize ederek havacılık sektöründeki profesyonel oyunculara kalite kaynakları, Blockchain teknolojisinin güvenliği ve etkili satın alma protokolleri sağlamaktır.

Twitter: https://twitter.com/GSCAviation
Facebook: https://www.facebook.com/GSCPlatform/
Medium: https://medium.com/@gscaviationcm
Telegram: https://t.me/GSCAviationOfficial 

Maxime LEGROSCEO
Cyril VUAROQUEAUXCTO
Renato P. DOS SANTOSMember of the British Blockchain Association. System Developer for Second Life, Forex Market, Qualitative Physics and Computer Algebra. Doctor of Science (Physics)
Kris “Don Beardeone” BENNETTEthereum Architect
Christophe COSTESFounder of Fly Dynamics
Robert SCHWERTNERCommunication Advisor
Jorge RODRIGUEZEthical Hacker – GSC Web solutions Security
Richard WILLIAMSPresident of Wifidelity.com
Jack AMBLERDevelopment of GSC Automotive and Rail
Vincent VUAROQUEAUXEngineer/Airbus Defense & Space Project Manager
Clyde COLLINSResponsible for GSC’s Business Dev in the Military sector
Aravinda BABUERC20 Developer/Computer systems security for GSC
Florian LEPITREStation Manager of a Freight forwarding company
Paul SHUTEYEVFounder of StartupRadius.com Responsible for the Digital Marketing Strategy for GSC
Dan Founder of CryptoCamacho.com & Youtube.com/CryptoCamacho Marketing Architect / Crypto Junkie / IOT & IIOT Strategist Dan will be a support to GSC Marketing / Communication Services
Theodoros STYLIANOULLM IP & IT Law Researcher specializing in Intellectual Property and Information Technology Law
Joseph PECULIARFull-Stack developer

Sembol: GSPC

Üretilen Token Sayısı: 1,000,000,000 GSPC

Token Dağılımı:

60% Satış 37% Kurucular ve Takım 3% Bounty

Token Fiyatı:

1 GSPC = 0.10 EUR

Kabul Edilen Kripto paralar:

ETH