X

FTX, Inter ve Galatasaray Fan Token’ı Listeledi: Kazançlar Çift Hanelere Çıktı!

15:04
14 Eylül 2021

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan FTX, INTER ve GAL taraftar token’larını listelediğini açıkladı. INTER token, geçtiğimiz günlerde ön satışının ardından bugün itibarıyla listelendi. Bununla birlikte Türkiye’nin en büyük camialarından Galatasaray’ın fan token’ı GAL, son günlerde ilgi odağı olan platformda kendine yer bulmayı başardı.

Inter FAN Token

İtalya ligi ekiplerinden Inter Milan, Chiliz ile yaptığı anlaşma ile fan token’ını geçtiğimiz günlerde ön satışa sunmuştu. Ön satışın kısa sürede tamamlanması ile listelenme yolu açıldı. Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, INTER fan token’ın bugün itibarıyla listeleneceğini açıklamıştı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Inter, İtalya liginin başarılı ekipleri arasında yer alıyor. Blockchain teknolojisini spor dünyası ile tanıştıran Socios ve Chiliz, anlaşmalarına bir yenisini daha ekleyerek büyümeye devam ediyor. Juventus, Milan, Inter gibi futbol devleri ile anlaşma sağlayan popüler platform, stratejileri doğrultusunda önemli derecede ilerleme kaydetti.

Listelenmenin ardından 2.36 dolar fiyatla ön satışı yapılan INTER fan token 14 dolara dokundu. Ani sıçrayışın ardından 10 doların altına geri çekilen INTER, sıcak saatlerde yaşamaya devam ediyor. INTER, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 9.28 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Galatasaray Fan Token

Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Galatasaray, 4 Şubat 2020’de piyasaya sürüldü. İlklerin takımı Galatasaray, Türkiye’de Blockchain teknolojisini benimseyen ilk futbol kulübü oldu. GAL token, Ethereum blok zinciri üzerinde opere ediliyor. Chiliz borsasının yanı sıra Paribu’da işlem gören GAL token, artık FTX’te.

Galatasaray fan token, FTX platformunda işleme açılmasının ardından 10.20 doların üzerine tırmansa da ani yükselişin akabinde düşüşü yaşadı. GAL fan token, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 9.80 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar