X


Forbes Beta Sürümü Başlattı

Forbes Media, NewCity Digital, NewCity Capital ve trade.io ile ortaklık kurdu ve online kripto para veri platformu olan Forbes CryptoMarkets’i piyasa sürdü.
14:00
25 Ekim 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

NewCity Digital Limited, Forbes Media, NewCity Capital ve trade.io şirketlerinin ortak girişimi ve veri toplama platformu olan Forbes CryptoMarkets’in beta sürümü piyasaya sürüldü. Adından anlaşılacağı gibi ortaklığın girişimi olan platform Forbes markasıyla kullanıcılarla buluştu.

Pazartesi günü yapılan basın açıklamasında platformun içerdiği özellikler kamuoyuyla paylaşıldı. Bu özellikler şu şekilde sıralanıyor:

  • Dünya genelindeki kripto para birimlerinin ve özellikle ilk beş kripto para biriminin gerçek zamanlı fiyatlandırmaları ve gerçek zamanlı piyasa hacim bilgilerini içerecek
  • Platform listelenen kripto para birimlerinin dünya çapındaki borsalardan alınan bilgilerini içerecek.
  • Forbes da dahil olmak üzere dünya çapındaki önemli haber kaynaklarından derlenecek, gerçek zamanlı kripto para haberlerini içerecek.
  • Platforma kripto para birimlerini şekle sokan endeksler de dahil olacak.
  • com da dahil olmak üzere kripto para uzmanlarıyla yapılan derinlemesine sohbetlerden oluşacak video bölümü de platform da kendisine yer bulacak.

Ortaklığın detayları

Forbes CryptoMarkets, kripto para endüstrisinin objektif ve kapsamlı bir görünümünü sunmak için borsalar ve Blockchain ile ilgili çeşitli kaynakları kullanacak. Ayrıca platform Forbes CryptoMarkets Top 30 Global “FB30”, Top 10 Global “FB10”, Top Kripto Para Global, Top 10 Blockchain ve DApps Global gibi sektör ve kripto para endekslerini içeren sıralamalar da paylaşacak.

NewCity Capital ve Forbes CryptoMarkets yöneticisi Chien Lee yeni oluşumlar ilgili şunları dile getirdi:

Bitcoin, Ethereum, diğer kripto paralar, token’lar ve bunları destekleyen şirketler de dahil olmak üzere dijital ekonomi hakkında bilgi arayanlar için güvenilir bir kaynak oluşturmak için kurduğumuz ortaklıktan dolayı gururluyuz.

Forbes Media CEO’su Mike Federle de konuyla ilgili, “Yeni bir oluşum olan Forbes CryptoMarkets, güçlü markamız ile beraber yatırımcılara ve piyasa gözlemcilerine büyük değer katmayı vadediyor.” yorumunu yaptı.

Trade.io’nun CEO’su Jim Preissler de ortaklıkla ilgili düşüncelerini şu sözlerle aktardı:

Forbes dünyadaki en saygın iş medyası markası ve ortaklığımız kripto para birimi endüstrisine aynı saygınlığı kazandırmayı amaçlıyor. Hedefimiz ise platformu kripto paralarla ilgili tüm yatırım fonlarını, ICO bilgilerini ve diğer verileri içerecek şekilde büyütmek…

Bunların yanında platform, İngilizce, Çince, Rusça, Korece, Japonca, Fransızca ve Vietnamca dahil olmak üzere yedi dili desteklemeyi de planlıyor.

Kaynak: Livebitcoinnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar