X
  • Fair Ninja
  • Blockchain Teknolojisini Kullanan Dünya Çapında Seri İlanlar Pazarı

  • Başlangıç15.06.2018
  • Bitiş29.06.2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Fair Ninja, kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerinden eşya ve hizmet almasını ve satmasını sağlayan dünyanın ilk çok uluslu online seri ilan platformudur. Dünyanın tek tek sınıflandırılmış pazar yerlerini tek bir pazara bağlamayı ve ticaretin her zamankinden daha kolay olmasını sağlamayı amaçlıyor. Fair Ninja platformu, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ile kendi ERC20 uyumlu Yoshi token de dahil olmak üzere tam entegre kripto para birimi ödeme seçenekleri sunan ilk şirket olmayı hedefliyor. Akıllı sözleşmeleri kullanan Fair Ninja, çevrimiçi ticareti uluslararası geçerliliğe sahip, şeffaf, güvenilir ve anonim işlemler olarak sunuyor.

Platformun hem online pazarlar hem de bireysel satıcılar ve alıcılar için birçok avantaj bulunuyor. Çevrimiçi pazarlar ve satıcılar artık eşyalarını ve hizmetlerini satmak için çok daha geniş bir kitleye sahip olacak. Ayrıca alıcılar muazzam çeşitlilikteki ürünlere eşi görülmemiş bir erişim ile sahip olacak. Fair Ninja’nın otomatik çeviri aracı, dil ve iletişim engellerini silerek gerçek bir uluslararası pazara izin veriyor. Ayrıca, akıllı sözleşmeleri kullanan kullanıcılar, ürünleri ve ödemeleri teslim edeceğini bilerek, işlerini tamamen güvenli bir şekilde yürütebiliyor. 

Fair Ninja, karşılaşılabilecek zorluklara merkezde Blockchain teknolojisine sahip uluslararası bir pazarın uygulanmasıyla son vererek kendi kendini idame ettiren küresel bir çevrimiçi seri ilan pazarını oluşturacağına inanıyor.

Twitter: https://twitter.com/fairninja
Facebook: https://www.facebook.com/fairninja/
Instagram: https://www.instagram.com/fairninja/
Telegram: https://t.me/fairninjaico

Zeljko HudoletnjakFounder & CEO
Hrvoje LozancicCTO of Fair Ninja
Sebastijan PlacentoBlockchain Developer
Aleksandar BericProject Manager
Hrvoje KovacicekDesigner
Ivan LozancicAdvisor
Ivor MiskulinFinancial Advisor
Brigham RicksLegal Advisor

Sembol: YSH

Üretilen Token Sayısı: 250,000,000 YSH

Token Dağılımı:

50% Satış 28% Kurucular ve Takım 2% Bounty 20% Rezerve

Token Fiyatı:

1 YSH = 0.1 USD

Kabul Edilen Kripto paralar:

ETH, BTC, LTC