X


Ethereum’u İşlem Hacminde Geçmeyi Başaran Tron’un “Bir Sonraki Hedefi” Ne?

Tron'un lideri Justin Sun iddialı açıklamalar yapmaya devam ediyor.
07:00
29 Ekim 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Tron’un kurucusu Justin Sun yılmaz bir Blockchain destekçisi ve Blockchain’in dünyada büyük bir değişim yaratabileceğine inanıyor. Sun aynı zamanda Nouriel Roubini gibi ekonomistlerin Blockchain eleştirilerine karşı daima Blockchain’i savunuyor.

IBTimes’a konuşan Sun, bu tür karşı çıkışların alışılmadık olmadığını belirtti ve ekledi: “Çok yakında gerçek, sözcükler karşısında baskın çıkacak ve Blockchain yeni normal olacak. Bu kaçınılmaz.”

Justin Sun Bitcoin’in lider kripto para olduğunu ve Blockhain’e yön verdiğini kabul ediyor. Ethereum ise Tron için bir rol modeli olsa da Tron gelecekte Ethereum’u geçebilir. Birkaç gün önce Tron işlem hacmi Ethereum’unkini geride bırakmayı başarmıştı. Bu olaya ilişkin Sun şöyle konuştu:

Bu bizim için çok heyecan verici. Aslına bakarsanız Tron’un günlük işlem hacmi Ethereum’unkini birkaç gün art arda geçti. Bu, Tron’un ağ aktivitesinin artmakta olduğunu gösteriyor.

Bildiğiniz üzere Ethereum merkezsiz uygulamarıyla ünlü bir kripto para platformu. Justin Sun’ın da merkezsiz uygulamalara son derece ilgili olduğu biliniyor.

Ethereum’u geçmek adına merkezsiz uygulamalarımızın sayısını ve kalitesini artırmak için sıkı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz – bir sonraki amacımız bu.

Sun yalnızca Blockchain teknolojisine inanmıyor, aynı zamanda Blockchain’le insanların, özellikle internetle tanışmamış insanların hayatının iyileştirilebileceğini düşünüyor.

Sun’ın bu doğrultuda yaptıkları büyük eleştiri alsa da öyle görünüyor ki Sun bu amacını (Blockchain’i tüm dünyayla tanıştırmak) gerçekleştirmeye kararlı.

Kaynak: zycrypto.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER