X

Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve Polygon (MATIC) Fiyat Analizi: Yorum ve Beklentiler

Kripto para birimleri yeni haftaya artışla başladı. İşte Ethereum, Avalanche ve Polygon'da son durum, fiyat beklentileri ve yorumlar.
11:10
25 Ekim 2021
Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve Polygon (MATIC) Fiyat Analizi: Yorum ve Beklentiler

Kripto para piyasası hafta sonu boyunca genel olarak düşük performans gösterdi. Ancak yeni hafta ile birlikte piyasa yavaş yavaş toparlanmaya başladı ve kripto para birimleri yeniden artışa geçti. İşte Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve Polygon’da (MATIC) son durum;

Ethereum (ETH)

Piyasa sıralamasına göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), hafta sonunda yaşanan düşüşle birlikte 4.000 doların da altına geriledi. Pazar günü düşüşün daha fazla hız kazanmasıyla birlikte fiyat 3.960 dolar seviyesine kadar düştü.

Ancak yeni hafta ile birlikte fiyatlar yeniden harekete geçti ve yukarı yönde artmaya başladı. Öyle ki popüler kripto para birimi Ethereum (ETH) gün içerisinde 4.150 dolar seviyesine kadar artış yakalamayı başardı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ethereum şu anda kritik destek seviyesini 4.000 dolar civarında test ediyor. Kripto para birimi bu seviyede tutunamazsa, ETH 3.500 dolar civarında bulunan bir sonraki destek seviyesine düşebilir.

Popüler kripto para birimi Ethereum, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0.58’lik bir artışa imza attı ve 4.150 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Avalanche (AVAX)

Popüler kripto para birimi Avalanche (AVAX), hafta içerisinde güzel bir artış yakaladı. Ancak Ethereum’la benzer şekilde hafta sonu bir düşüş yaşadı. AVAX hafta içerisinde 68 dolar seviyesinde işlem görürken hafta sonu yaşanan düşüşle birlikte 62 dolar bandına kadar bir geri çekilme gerçekleşti.

Ancak Avalanche (AVAX), haftaya güzel bir başlangıç yaptı ve fiyat yeniden yükselişe geçti. Popüler altcoin gün içerisinde 66.63 dolar seviyesine kadar yükselmeyi başardı.

Analistlere göre boğalar fiyatı 69.18 doların üzerine çıkararak yukarı yönlü hareketi sürdürmek için bir girişimde bulunacaklar. Başarılı olurlarsa parite 73.41 dolara yükselebilir ve ardından tüm zamanların en yüksek seviyesini 79.80 dolarda tekrar test edebilir.

Piyasa değeri bakımından en büyük 14. kripto para birimi olan Avalanche (AVAX), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0.67’lik bir artışa imza atarken 66 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Polygon (MATIC)

Son olarak Polygon‘a (MATIC) baktığımızda, popüler kripto para birimi geçtiğimiz Cumartesi günü yukarı yönlü hızlı bir artış başlattı ve fiyatı 1.5 dolar seviyesinden 1.7 dolara kadar çıkarttı.

Ancak MATIC artışını çok fazla sürdüremedi ve fiyat pazar günü yeniden düşüşe geçti. Popüler kripto para birimi Pazar günü 1.52 dolar seviyesine yeniden gerilerken yeni hafta ile birlikte fiyat yukarı doğru harekete başladı.

Piyasa değeri bakımından en büyük 21. kripto para birimi olan Polygon (MATIC), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2.7 değer kazanırken 1.63 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Arda Kazan
    1 ay önce

    Ee hiç beklenti yok?

    8