X

Elon Musk’tan Dogecoin (DOGE) Kurucusuna Destek!

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin (DOGE) kurucusunun node’lar hakkındaki Twitter paylaşımına destek verdi.
11:38
14 Ekim 2021

Tesla CEO’su Elon Musk Twitter aracılığı ile topluluk üyelerinin kendi node’larını çalıştırmasını sağlama arayışında Dogecoin’in (DOGE) kurucusu ortağı Billy Markus‘u desteklediğini ifade etti.

Node’lar Önemli

Musk’tan destek alan Twitter paylaşımında Markus, node’ların önemli olduğunu çünkü işlemleri doğrulamaktan ve blok zincirini güncel tutmaktan sorumlu olduklarını açıklıyor. Markus paylaşımında ayrıca işlem ücretlerini düşürmek için topluluğu 1.14.4 Dogecoin yükseltmesini indirmeye çağırıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Buna ek olarak Musk daha önce yaptığı bir açıklamada Dogecoin işlem ücretlerinin düşmesinin “süper önemli” olduğunu ifade etmiş böylece şaka coin’inin geçerli bir ödeme yöntemi haline geleceğini dile getirmişti.

Musk, Markus’u Takip Etti

Dogecoin kurucusu ile Twitter aracılığı ile etkileşime girdikten sonra Musk, Markus’u Twitter’dan takip etti. Markus ise Musk kendisini takip ettiği için artık kötü tweet’ler paylaşmayı bırakacağını dile getirdi.

Bunlara ek olarak bilindiği gibi Elon Musk, zaman zaman yaptığı paylaşımlar ile şaka coin’lerinin fiyatını yükseltiyor. Son olarak Musk’ın Floki Inu köpeğinin fotoğrafını paylaşmasının ardından Shiba Inu (SHIB) fiyatında çok ciddi artışlar yaşanmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar