reklamı kapat
 • BTC  :  34.411,68 ₺
 • ETH  :  2.085,82 ₺
 • BCH  :  3.992,08 ₺
 • XRP  :  2,52 ₺
 • NGC  :  2,86 ₺
 • BTC 34.411,68
 • ETH 2.085,82
 • BCH 3.992,08

EDRcoin – Dünyayı Değiştirecek Yeni Kripto Para

7 Haziran 2016
 • Coin TürkCoin Türk

Bu makale EDRC’nin basın açıklamasıdır ve şirket tarafından hazırlanmıştır. İçeriğindeki tüm bilgiler firmanın kendi görüşlerini temsil etmektedir.

Finans dünyasını değiştirecek kripto parayı duyurmaktan mutluluk duyarız!

EDRC yalnızca madenciliği baz almaktan ziyade aynı zamanda para getiren sürdürülebilir enerji verimliliği politikaları güden bir mantığa sahip merkezsiz bir kripto paradır.

Amacımız nedir?

Var olan kripto paraların çoğunun madencilik piyasası tarafından yönetildiği ve dünyanın ekolojisini ciddi boyutlarda etkilediğini hepimiz biliyoruz. Bu gerçek, böyle bir kripto paranın temel amacını – merkezsiz olma – tam olarak karşılamasının önüne geçiyor; çünkü madencilik kaynaklarının dağıtımı ve mülkiyeti gereği tüm kripto paralar dış faktörlere bağlı durumda. Özgün bir proje olan EDRcoin’in üretiminde güneş panelleri kullanılır ve karbon ayak izi bırakılmaz. Üretim dünyanın farklı farklı yerlerindeki çiftliklerde yapılır.

EDRcoin doğal kaynakları koruma ve zenginleştirmeyi amaçlayan bir para birimidir. Gelirlerinin bir kısmı ormanların geri kazanılması ve güneş enerjili elektrik santrallerinin geliştirilmesi için kullanılacaktır.

Sistem nasıl çalışır?

Sistem POS sistemleriyle aynı mantıkta ve hash’leme yöntemi olarak Skrypt fonksiyonu oluşturularak çalışır. EDRcoin geliştiricileri var olan dijital paralarda rastlanan birçok hatayı dikkate almıştır. Bir diğer anlamda EDRcoin hacker saldırılarından ve hırsızlıktan korunmaktadır, ancak bu yüksek derecede güvenlik gizlilik koşullarına uyulduğunda sağlanabilir. Dijital para EDRCoin’in Kullanım Şartlarının arasında blockchain hizmetleri için ortak kullanılan EDRC kriptopara kaynağından sağlanan düzenli katılımcı ödülü bulunur. Pek çok diğer coin gibi sınırlı sayıda olan ve tahmin edilen madencilik bitiş süresi 31 Aralık 2017’dir, yani coin’lerin toplam sayısı kripto para sahiplerinin aktivitelerine göre belirlenecektir.

EDR’de nasıl aktif ve söz sahibi olabilirim?

Her gün 1 işlem yapmak cüzdanınızdaki toplam miktarın yüzde 0.35’ine kadar kazanç getirir. EDRcoin’in somut bir altyapısı yoktur – safi matematik ve işlemesini saplayan dijital kodlardan oluşur. Popüler olması ve kullanılabilirliğini artırmak için geliştiriciler değerini 1 dolara sabitlemiştir. 1EDRC = $ 1.

Güvenlik gerekçeleri sebebiyle işlem yaparken kullanıcı bilgileriniz kapalı tutulur. Ancak işlem kamuya açık olarak görüntülenebilir. EDRCoin’in önemli bir özelliği de takas veya madencilik yapmak için sınırsız hesap alınabilmesidir. Devletlerden bağımsız olduğu ve tröst karşıtı bir felsefe benimsediği için EDRC, kripto para sayısındaki yapay artışa karşı korunur. Bankacılık sisteminin EDRC madenciliğine, değerine ve sayısına hiçbir etkisi bulunmamaktadır.

edr2

Fikri kim ortaya atmıştır?

Yardımsever kişiliğiyle tanınan iş adamı, EDRCoin geliştiricisi ve kurucu ortağı Charles Chen.

Faydalı linkler:

Site: edrcoin.com

Kripto cüzdanınızı şuradan indirin: blockchain.mn/wallet

Kripto paranın kaynak koduna şuradan göz atın: https://github.com/EDRCoin/EDRcoin-src

Doğru kripto para cirolarına bakın: http://api.blockchain.mn:3001/richlist.

EDRCoin Faucet : http://rootapi.blockchain.mn/

Bu linkten Chrome tarayıcınıza EDRCoin eklentisini indirebilirsiniz: https://chrome.google.com/webstore/detail/edrcoin-modern-decentrali/

Firefox için EDRCoin eklentisi: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/edrcoin/

EDRCoin işlemi yapılabilen borsalar: C-Cex.com, yobit.net, exrates.me, alcurex.org, cryptopia.co.nz

EDRC topluluğuna katılın ve finans dünyasının para algısını değiştirin.

EDRC – finans dünyasının en iyisi.  http://edrcoin.com/

EDRC bunların yanı sıra ödeme olarak EDRCoin kabul eden mağaza, restoran, hizmet (oto kiralama gibi) başta olmak üzere pek çok kuruluşla anlaşmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Yeni mağaza ve restoran gibi yerlerle bağlantı kurmak istiyoruz. Eğer gelirini artırmak, farkındalık yaratmak veya kripto para madencilerini müşteriniz olarak kazanmak isteyen bir iş sahibi veya pazarlama müdürüyseniz mağaza ve restoranlarınızda EDRCoin kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kripto para yalnızca bir ödeme aracı değildir, aynı zamanda düzenli beslenmeyi, vejetaryenizmi ve sağlıklı bir yaşamı teşvik eden mağaza ve restoranlarla sosyal girişimciliğin desteklenip geliştirildiği bir ideolojiyi benimser. Organik, vegan, yerel. Bağışlar ekonomiyi büyütmez. Kripto para eko projeleri ve eko projelere bağlı ekonomiyi yaymaya yardımcı bir araçtır. Özellikle kitle fonlamaya ilgiliyseniz istediğiniz projeyi istediğiniz miktarlarda fonlayabilirsiniz. Bunun gibi etkileşimler ekonomi sektörünün yalnızca projeden projeye gelişmesini sağlar.

Her türlü işbirliğine kapımız açık – lütfen şu numaralardan bize ulaşın:

 • Büyük Britanya +44(203)608 04 87
 • ABD +1(646)851 26 73
 • İspanya +34(902)04 21 51

EDRCoin istatistikleri:

 • EDRCoin 2016 yılının Mart ayında kuruldu.
 • 10 binden fazla kullanıcıya sahip.
 • Google Aramasında 0.36 saniyede 42.200 sonuç bulunuyor. http://prntscr.com/b519aa
 • Mayıs ayının ortaları itibariyle kullanıcılar her gün 650 kripto cüzdan üretiyor.
 • EDRCoin 5 kripto para borsasında bulunmaktadır: c-cex.com, exrates.me, yobit.net, alcurex.org, cryptopia.co.nz.
 • Menkul kıymetler borsalarının cirolarına göre dünya çapındaki kripto para sıralamasında EDRcoin 9. sıradadır.
 • Piyasa değeri: http://coinmarketcap.com/currencies/volume/24-hour/.
 • Cryptogods’a göre farklı ülkelerden 250 kullanıcı eş zamanlı işlem yapıyor. https://cryptogods.net/nodes/edrcoin/
 • Chron, Forbes, Daily Mail, Top Tech News, WN.com, NewsWire, Cryptocoin News, Silicon Investor, Technocracy, Review Central gibi pek çok kaynağın EDRCoin hakkında yazdığı 400’den fazla makale bulunmaktadır.

ETİKETLER
loading...