Justin Sun Tron Hakkındaki Gerçeği Kendi Ağzıyla İtiraf Etti!

Tron CEO'su Justin Sun'dan, bomba itiraf.
08:00
10 Şubat 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Toplam piyasa değerine göre en büyük 13. kripto para birimi Tron‘un (TRX) CEO‘su ve kurucusu olan Justin Sun, geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir tweet içerisinde TRX hakkında inanılmaz bir itirafta bulundu.

İçerik Rehberi

Tron Bir Shitcoin Mi?

Kripto para sektöründe herhangi bir amaca hizmet etmeyen ve kullanılabilir bir hizmet sunmayan projelere genellikle “shitcoin” deniliyor. Tron destekçileri genellikle diğer kripto para projelerine, diğer kripto para projeleri de TRX’e bu benzetmeyi kullanıyor. Justin Sun ise bu son videosunda Tron‘un shitcoin olduğun kabul etti ve bunu kendi ağzıyla itiraf etti.

Haberin en altındaki videodan da izlenebileceği üzere, Sun kendisine Peter McCormack tarafından sorulan “Tron bir shitcoin mi?” sorusuna “evet shitcoin” cevabını veriyor. Aslında bu durum birçok kripto para yatırımcısı tarafından da belirtilse de, kurucunun bunu kabullenmesi oldukça farklı bir olay olarak karşımıza çıkıyor.

Tron genellikle bu haberden de okunabileceği gibi Justin Sun tarafından yapılan büyük duyurular ile yükselişe geçen ve duyuru olmadığında düşüş yaşayan bir kripto para birimi. Ancak Bitcoin ise hiçbir duyuruya veya gelişmeye ihtiyaç duymadan, sadece sunduğu kullanım ile her geçen gün daha fazla kişiye ulaşıyor. Bu da gerçek bir kripto para ile, sadece para kazanmak için üretilen bir proje arasındaki farkı gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar