Reklam

Dört Altcoin Coinbase Pro’da Listelenecek! Yarın Gözler Bu Kripto Paralarda Olacak!

Listeleme haberi bu altcoinlere %40 artış getirdi. Türkiye saatiyle kaçta olacak?
22:16
27 Ekim 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para borsalarında yapılan listelemeler fiyatta ciddi etkiye sahip, birçok altcoin güçlü borsalarda listelenirken fiyatı çift haneli yükselişler yaşıyor. Yarın Coinbase Pro’da yapılacak listeleme de bu 4 altcoin için kritik öneme sahiptir. Peki bu altcoinler hangileri ve ne işe yarıyor?

Coinbase Pro Listeleyecek

Borsa 21:53’te bu listeleme haberini paylaştı. Bugün itibariyle Coinbase Pro kullanıcıları KRL, LCX, SUKU ve TRAC‘ı cüzdanlarına transfer edebiliyor olacak. Likidite koşullarının karşılanması durumunda, alım satım 28 Ekim Perşembe günü Pasifik Saati (PT) ile 9’da başlayacak. Coinbase bir süredir müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda listelenmiş kripto para alternatiflerini genişletmeye çalışıyor.

Şirketten birkaç ay önce yapılan açıklamada artık listeleme süreçlerinin hızlanacağı ve kullanıcılara daha fazla alternatif sunulacağı duyurulmuştu. Amerikan borsasında işlem gören Coinbase, diğer borsalarda göre daha dikkatli listelemeler yapmak zorunda, bu yüzden inceleme süreçleri ve gerekli şartlar oldukça ağırdı.

Coinbase’de Listelenecek 4 Kripto Para

Borsa bir süredir NFT ve DeFi odaklı projelere yoğun ilgi gösteriyor. Bu bakımdan yeni listelenen varlıklar da genellikle bu alanda oluyor. KRL, LCX, SUKU ve TRAC listelemesinin yarın Türkiye saatiyle 20:00’da yapılması bekleniyor.

Kryll (KRL)

Otomatik ticaret stratejileri için çalışan bir projedir. Ethereum (ETH) tabanlı olan Kryll (KRL) token platformdaki ödemelerde kullanılıyor. Elbette listeleme haberi fiyata ciddi fayda sağladı. Yazı hazırlandığı sırada Kryll (KRL) %37 artışla 1,38 dolardan alıcı buluyor. Piyasa değeri henüz 50 milyon dolar civarında olan token 50 milyon maksimum arz ve 35 milyon dolaşımıyla ilgi çekiyor.

LCX (LCX)

Ethereum tabanlı farklı bir token, LCX Exchange’de ücret ödemek için kullanılıyor. LCX ayrıca, kullanıcıların birden fazla borsada işlem yapmalarını sağlayan LCX Terminali ve Uniswap üzerine kurulu gelişmiş grafik ve limit emirleri sunan DeFi Terminali gibi diğer LCX ürünleri için de kullanılır. Listeleme haberi bu projenin de çift haneli yükselmesine ve 0,32 dolara ulaşmasına katkı sağladı. LCX yazı hazırlandığı sırada 225 milyon dolar piyasa değerine sahiptir.

SUKU (SUKU)

Tedarik zincirlerini daha şeffaf hale getirmeyi amaçlayan SUKU Platformuna ait ERC-20 tokendir. SUKU düğüm operatörlerini ödüllendirmek için kullanılabilir. SUKU Platformu ayrıca DeFi kredisi ve NFT pazarları için uygulamalar geliştiriyor. Fiyatı ise listeleme haberiyle birlikte %44 arttı.

OriginTrail (TRAC)

OriginTrail‘e ait yerel token diğerleri gibi Ethereum tabanlıdır. Tedarik zinciri takibinden, diploma ve işletme sertifikalarının doğrulanmasına kadar çok sayıda alanda faaliyet gösteriyor. Listeleme haberi token fiyatına %18 artış getirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar