Dogecoin Katili O Altcoin, Twitter’da En Çok Bahsedilen Kripto Para Oldu!

Twitter'da SHIB son 24 saat içerisinde en çok bahsedilen konu oldu.
21:12
18 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para endüstrisinde devam eden panik ortamının ortasında Shiba Inu, kripto para birimlerinin yarış atı olarak ortaya çıkabilir. Bugün erken saatlerde Whale Rumors’un bildirdiği üzere Twitter’da SHIB son 24 saat içerisinde en çok bahsedilen konu oldu. Ek olarak gün sonuna doğru Watch Guru tarafından kaydedilen verilerde SHIB 72 saatlik sürede zirvede yer alıyor.

Shiba Inu Birinciliğe Uzandı

Shiba Inu hashtag sıralamasında birinciliği sırtlarken en popüler meme coin Dogecoin ikincilikte kaldı. SHIB, 17.54.14.57.280 dolarlık piyasa değeri ile 0.000032 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Kayıtlarda yer alan raporda SHIB, kasım ayının sonundaki aylık en yüksek seviyesinden bu yana sürekli bir düşüş hareketi izledi.

Hype tabanlı meme token, artan balina birikimi ve artan sosyal medya hakimiyeti yoluyla aylık fiyat uykusunda kısa bir süre sonra çıkabilir. Tüm alanlarda Shiba Inu hakimiyeti, yalnızca bir meme token olmasına rağmen inanılmaz seviyelere yükseldi.

Shiba Inu Projeleri

Geçtiğimiz ay Shiba Inu ekibinin metaverse alanında girerek özel bir projesinin olduğu duyuruldu. Proje lideri Shytoshi Kusama, P2E NFT oyunlarının geliştirilmesi yoluyla altcoin’lerin metaverse’e geçişini sağlamak için Activision’da eski teknik başkan yardımcısı olan David Volk’u işe aldıklarını açıkladı.

Metaverse projesi SHIB ekibi tarafından şirket içinde inşa edilerek yeni yılda hayata geçirilecek. Shytoshi Kusama, metaverse yaklaşımlarının Facebook’tan oldukça farklı bir strateji izleyeceklerini aktardı. ABD’deki en büyük sinema zinciri AMC gibi devlerle ticari sektörüde kendini kanıtlaşım ve Shiba Inu ödemelerine izin verdi. Elektronik perakende devi Newegg ise SHIB ödemelerini kabul ettiğini Twitter üzerinden duyurmuştu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar