X


DFI Money (YFII) Nedir?

YFII coin, platform yönetişimi için kullanılan bir ERC-20 token’ıdır.
12:00
11 Eylül 2020

DFI.Money (YFII), toplu likidite sağlama, kaldıraçlı işlemler, otomatik pazarlama yapımı üzerine ürünler geliştirmeyi amaçlayan bir DeFi platformudur. Platformun yönetişim token’ı YFII ise yearn.finance’in (YFI) fork’udur. Kullanıcılar, DFI.Money’nin birleştirilmiş likidite havuzuna likidite katkısı yaparak YFII token’ı kazanabilir ve token’ı platform yönetişimi için kullanabilirler.

Bu yazımızda, “DFI Money Coin nereden alınır? DFI Money Coin satın al, YFII token satın al” konularını ele alacağız.

DFI.Money Coin Nedir?

26 Temmuz 2020’de kullanıcı ile buluşan DFI.money coin, madenciliği yapılmayan bir kripto para birimidir. DFI.Money şu anda kredi sağlayıcıları için kar optimizasyonu hizmeti sunuyor. Sağlayıcıların fonlarını Aave ve Compound gibi kredi protokolleri arasında en yüksek getiri için özerk olarak taşımaktadır. Kasalar bölümünde geleceğe yönelik stratejiler geliştirilmektedir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

YFII’nin arkasındaki platform DFI Money kendisini, “yenilikçi yatırımlar için tasarlanmış bir platform” olarak tanımlıyor. YFII Finance, kullanıcılarının hangi ürünleri istediklerini belirlediği ve getirinin tadını çıkardığı topluluğa ait bir DeFi altyapısı olarak nitelendiriliyor. Platforma katılım sağlamak isteyen herkes herhangi bir izin ya da onay olmadan katılım sağlayabiliyor. Şu anda YFII token’larının yanı sıra CRV ve BAL ödülleri veren iki havuzu bulunuyor. YFII’nin çekici ürünü, bireysel yatırımcıların tek bir tıklama ile verimli tarım için en yüksek APR’den yararlanmasını sağlayan Vault’tur.

Bunlarak ek olarak YFII Vault, yeni iToken mekanizmasını içeren 2.0 sürümüne yükseltildi. Eski kasalar yCrv ve cCrv dışında artık getiri üretmiyor.

YFII Coin Nedir?

YFII coin, platform yönetişimi için kullanılan bir ERC-20 token’ıdır. CoinMArketCap verilerine göre DFI Money coin, yazının yayına hazırlandığı sırada 3.754 dolardan işlem görüyor. 144.903.574 USD piyasa değeri ile işlem hacmi bakımından 76. en büyük kripto para konumunda yer alan YFII’nin 403.276.804 USD 24 saatlik işlem hacmi olduğu görülüyor.

Bunların yanında 3 Ağustos 2020’de 96.29 dolar ile tüm zamanların en düşük seviyesini gören YFII, 1 Eylül 2020’de de 9.405 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

YFII Token Yorum

DFI Money coin, bir yearn.finance fork’u olduğu için “kopya token” olarak yorumlanıyor. YFII token’ın kısa zamanda sergilediği büyük yükseliş yatırımcıların dikkatini çekiyor ve “DFI Money Coin nereden alınır? DFI Money Coin Satın al, YFII token satın al” konularına olan ilginin artmasını sağlıyor. Bununla birlikte bir kopya token olması da çeşitli endişeleri beraberinde getiriyor.

Öte yandan YFII token’ın bir yönetişim token’ı olması kullanıcılara avantaj sağladığı için platform kullanıcıları bu durumu bir avantaj olarak yorumluyor.

DFI Money Coin Nasıl Satın Alınır?

DFI Money Coin’i dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para alım-satım platformu Binance ile güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar