X

Devasa Shiba Inu Balinası Harekete Geçti! 2.7 Milyar Dolarlık SHIB Transfer Edildi

Dev Shiba Inu balinası harekete geçti.
11:26
3 Kasım 2021
Devasa Shiba Inu Balinası Harekete Geçti! 2.7 Milyar Dolarlık SHIB Transfer Edildi
Okuma Süresi: 2 Dakika

Etherscan’dan alınan bilgilere göre, Ağustos 2020’de yaklaşık 3.400 dolar Shiba Inu (SHIB) satın alan bir yatırımcı, cüzdanlarından 40.000 trilyondan fazla Shiba Inu transferi gerçekleştirdi.

2,76 Milyar Dolarlık SHIB Transfer Edildi

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Shiba Inu‘ya 3.400 dolarlık yatırım yapan bir yatırımcının cüzdanından devasa miktarda Shiba Inu transferi gerçekleştirildiği tespit edildi.

Etherscan’dan alınan verilere göre transfer toplamda dört işlemde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen transferin her birinde 10 trilyon SHIB  farklı cüzdan adresine aktarıldı.

Bu ticaret gerçekleştiğinden beri, SHIB fiyatı, tipik piyasa oynaklığına bağlı olarak veya muhtemelen balinaların satış yapacağı korkusundan dolayı %5’lik küçük düşüş yaşadı.

Dört işlem, sadece on dakika arayla arka arkaya gerçekleşti. Her transferde yaklaşık 10 trilyon SHIB tokeni transfer edildi ve her bir transferin yaklaşık değeri ise 600 milyon dolara eş değer.

Transfer işlemi, SHIB‘nin yaklaşık 36 milyar dolarlık piyasa değeri ile Dogecoin’i geride bırakarak grafikteki dokuzuncu en büyük kripto para birimi haline gelmesinin ardından gerçekleşti.

Öte yandan Shiba Inu, en büyük fiyat artışını tek bir günde %66 topladığı Ekim ayı sonlarında gördü. SHIB, son 12 ayda yüzde 103,2 milyon büyüdü. Fiyatı hala hafta için %42,26 ve ay için %760,93 arttı.

Shiba Inu Güncel Durum

Popüler şaka para birimi Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde başlayan ralli ile birlikte en büyük şaka para birimi olan Dogecoin‘i yerinden etti. Öyle ki popüler şaka para birimi 0.000086 dolara yükselerek tüm zamanların rekorunu tazeledi.

Ayrıca Shiba Inu son birkaç gündür kötü performans gösteriyor ve 0.000070 doların altında işlem görüyor.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla en büyük şaka para birimi olan Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap’ten alınan verilere göre son 24 saatte %7.42’lik bir düşüşle 0.000067 dolardan aşım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar