X


Cointellect Ödemelere Tekrar Başlıyor Mu?

11:37
19 Şubat 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Cointellect’ten dün yapılan resmi açıklamada, yakın zamanda DOGE withdraw işlemlerinin tekrar başlayacağı belirtiliyor. Fakat withdraw işlemlerinde bazı kısıtlamaların getirileceği ve bunların henüz net olmadığı ifade edilmiş. Şu anki durumda şirketin madencilik performansının (iddia!) her kullanıcının para çekme işlemine yetmeyeceğini, buna rağmen alınacak kararların, herkesin çıkarına olması için ilk adım olduğu ve çözüm yolunda kullanıcıların haklı kaygılarına cevap vereceğini umuyorlar.

Şirket tarafından yapılan bu açıklamanın, kullanıcılara tekrar umut verme ve gelen eleştirileri azaltma yönünde olduğu anlaşılıyor. Biliyoruz ki Türkiye’den çok fazla sayıda kullanıcı Cointellect’e para yatırdı ve yatırımlarının kaybolmaması için umutla bekliyor. Bu konuda gelişme oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

Cointellect ve bulut madencilik altında ponzi işi yapan sitelerle ilgili tartışma platformları üzerinde ve yayınladığımız makalelerle bazı uyarılarda bulunmuştuk; fakat yine de umarız ki tüm yatırımcıların kayıpları karşılanır ve mağduriyet yaşanmaz.

Açıklamanın orijinaline bu linkten ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Mehmet
    7 sene önce

    O uyarılara bakmayın çünü yine sözlerini tutmuyorlar. Ödemeler açılacak dediler, sonrasında ödeme seçeneklerinden birisi haftalık limite takıldı. Diğer ödeme seçeneğini açtılar ama bu sefer tüm ödeme seçenekleri için geçerli olan bir günlük ödeme limiti var. Günde 10 euro kazanan da 50 euro kazanan da şu anda günlük 0.3xxx euro çekebiliyor. Yani günde 70 lira kazanan birisi hesabına günde 50 kuruş anca çekecek. Tabi onu da sistem çektirmiyor çünkü minimum ödeme .01 euro görünse bile ödeme almak istediğinizde min. 1 euro ödeme yapın diyor 🙂

    Ne olursa olsun kazığı köklediler, insanlara ödeme açılacak diyorlar açıyorlar da ama bu sefer 3-5 günlüğüne açıyorlar. Sonrasında kullanıcılar yada yatırımcılar bu adamlar sistemi düzeltmişler deyip tekrar yatırım yapıyorlar, sonrasında gümm böyle baka kalıyorlar işte

    26