reklamı kapat

CoinMarketCap’te Bitcoin 8.406 Doları Gördü!

Kripto para fiyat takip sitesi CoinMarketCap'te Bitcoin ve altcoin'lerin fiyatı kısa süre içinde uçuşa geçti.
19:22
3 Ağustos 2018

Kripto para fiyat takip sitesi CoinMarketCap’te geçtiğimiz saatlerde Bitcoin ve altcoin’lerin fiyatları büyük bir yükseliş yaşadı. Bitcoin fiyatı bir anda 8.406 dolara yükseldi. Büyük yazılım hatası Reddit kullanıcılarının da dikkatini çekti.

Ekran görüntüsünde görüldüğü üzere 18.04’te 7.496 dolardan işlem gören BTC 18.09’da 8.126 dolara, 18,14’te de 8.406 dolara yükseldi. Fiyat daha sonra iniş ve çıkışlar yaşadı ve kısa süre sonra normal seyrine döndü. Reddit kullanıcıları altcoin’lerin bazılarının bu periyotta %800-900 oranında arttığını bildirdi.

Reddit’ten alınan yukarıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere Bitcoin’le birlikte altcoin’ler de sıçrama yaptı. CoinGecko ve CryptoCompare gibi diğer fiyat takip sitelerinde fiyatlar normal düzeyde seyrediyor. CoinMarketCap’teki hata kısa süre sonra fark edildi ve sitedeki fiyat grafiği aşağıda görüldüğü üzere normale döndü.

Fiyat grafiklerinde gözlenen bu hatanın sebebi şimdilik bilinmiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER